Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebuje troszkę więcej koni. Kto pomoże?


Dawidepd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam silnik 1.9di 75km ? Da radę zrobić jakieś 100/110km ? Jakie koszta co do wymiany i czy jest sens. Dodam że silnik moim zdaniem w bardzo dobrej kondycji. Dbam non stop. Ale nie oszukujmy się 75km na taką bude to troszkę lipa. Myślę że te 110 koni by mi starczyło jak by dało radę tyle wyciągnąć. Tylko tak czytam i chyba by trzeba było wymienić wtryski i turbo ? A to już są koszta. Szukam czegoś bardziej nie drogiego no i też żeby nie zajechać auta. Więc pytanie czy jest taka możliwość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze poszukasz to na pewno znajdziesz taniej. Ja na śląsku za AFN'a płaciłem coś koło 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AFF zrobionego na ~ 150 koni. Pytanie ile mocy chcesz zyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2017 o 16:51, nevi napisał:

Mam AFF zrobionego na ~ 150 koni. Pytanie ile mocy chcesz zyskać.

No ze 110 jak by było by nie było źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Dawidepd napisał:

No ze 110 jak by było by nie było źle

To samym programem zyskasz, możesz zrobić program u ciahciah z forum. Bierze 500zł chociaż na twoim miejscu celował bym w większą moc. 400zł turbo od AWX i wtryski z 400zł i już jakieś 130-150km jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nevi napisał:

To samym programem zyskasz, możesz zrobić program u ciahciah z forum. Bierze 500zł chociaż na twoim miejscu celował bym w większą moc. 400zł turbo od AWX i wtryski z 400zł i już jakieś 130-150km jest

Ciekawe czy części by się kupiło tak tanio w dobrym stanie i plus do tego chyba jeszcze program czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 130koni to ci dadzą wtryski plus program ale trafić je w takich pieniądzach pewne to sztuka.. lepiej dołożyć i dać za po regeneracji na forum są sprzedawane nawet do 110 sam program do 130 dołóż wtryski i po kłopocie a taki przeskok da ci sporo radości a dodając turbo to już będą większe koszty dolicz do tego że przydało by się wtedy zrobić lepsze oddychanie Ic i hamulce przydało by się zrobić lepsze żeby to miało ręce i nogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek24 napisał:

Do 130koni to ci dadzą wtryski plus program ale trafić je w takich pieniądzach pewne to sztuka.. lepiej dołożyć i dać za po regeneracji na forum są sprzedawane nawet do 110 sam program do 130 dołóż wtryski i po kłopocie a taki przeskok da ci sporo radości a dodając turbo to już będą większe koszty dolicz do tego że przydało by się wtedy zrobić lepsze oddychanie Ic i hamulce przydało by się zrobić lepsze żeby to miało ręce i nogi ;)

A potem sprzeglo i końca nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...