Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Montaż Bix Audi Q7


szymonb5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , potrzebuję pomocy od osób ,które montowały bix od audi q7,ale i też od tych które inne montowali ...
W jaki sposób przymocowaliście soczewki ? Widziałem poradnik który jest przypięty ,ale to mocowanie na szpilki śruby nie wygląda zbyt ciekawie , macie jakiś inny sposób ? Co będę potrzebował zaopatrzyć się w jakieś kawałki plastiku ,blachy ? Soczewki już w drodze rano będę odbierał przesyłkę wracam z pracy i chce szybko działać, bo codziennie autem jeżdżę i nie mogę pozwolić sobie na zostawienie auta w garażu, a też mało czasu po pracy by szukać jakiś elementów do przymocowania soczewki, chciałbym już mieć wszystko gotowe jak możecie podzielcie się zdjęciami mocowania soczewki lub opisem jak sobie z tym poradzić. Podobno najwięcej zabawy właśnie z mocowaniem soczewki jest? Na powiększenie otworu pod soczewke mam już sprzęt. Liczę na waszą pomoc pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi na szpilki i to działa, u Mnie też mam tak zrobione i nic się nie dzieje. jak ty chcesz to zrobić po pracy to możne być ciężko to nie zabawa na godzinę. żeby lampy rozkleić jak masz oryginalne Valeo to też trochę trwa. Klej też musi związać żeby dobrze klosz trzymał, jest cały tutek na forum, poczytaj bo jest opisane wszystko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marcinoa4b5 napisał:

każdy robi na szpilki i to działa, u Mnie też mam tak zrobione i nic się nie dzieje. jak ty chcesz to zrobić po pracy to możne być ciężko to nie zabawa na godzinę. żeby lampy rozkleić jak masz oryginalne Valeo to też trochę trwa. Klej też musi związać żeby dobrze klosz trzymał, jest cały tutek na forum, poczytaj bo jest opisane wszystko:

 

Planuję robić pojedynczo jednego dnia jedną a drugiego dnia drugą , a w jaki sposób wmontować tam szpilki ? nawiercić wsadzić  i skleić czy jak ? 6mm czy 8mm  szpilka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2017 o 19:05, szymonb5 napisał:

Witam , potrzebuję pomocy od osób ,które montowały bix od audi q7,ale i też od tych które inne montowali ...

Witam, rozprawił się już kolega z tymi lampami? :naughty:

Też zastanawiam się nad wsadzeniem soczewek z Q7, i chciałem się dowiedzieć jak poszło, trzeba było coś powiększać przy tych soczewkach?  Były jakieś komplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...