Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe Do A4 b5


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pany :D A4 B5 1.8T Ajl 180 km Quattro  rozmyślam :co: nad Oponami na Zimę 205/55/16 oczywiście  Na oku mam kilka Opcji które z nich polecacie wszystkie z nich są w podobnej cenie więc to nie gra roli Chodzi raczej o bezpieczeństwo mała córeczka te sprawy ;) . I teraz dylemat które będą najlepsze mieszkam w górach (Karkonosze) sporo jeżdżę i przydało by się coś na wiejskie nieodśnieżone drogi jak i na ekspresówki i autostrady .

Indeksy indeksami lecz zależy mi na opinii kogoś kto może jeździł na tych oponach oczywiście mowa o nowych Gumach ;) . :

- Dębica FRIGO HP2 205/55R16 91H  [C]   B

- Hankook Winter i*cept RS2 W452 205/55R16 91T  [E] B

- Barum Polaris 3 205/55R16 91T [F] [C] 

- Bridgestone Blizzak LM-32 205/55R16 91H [G] [E]

- Dunlop Sp Winter Sport 3D 205/55R16 91T [E] [E] 

- Hankook Winter i*cept Evo2 W320 205/55R16 91 H  [E] [C]

Co mi doradzicie ??  :dontknow:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Hankook Winter i*cept Evo2 W320  i jestem z nich bardzo zadowolony. Jeździłem zimą po Świeradowie wszędzie i dopiero szlaban na drodze na Stóg Izerski mnie zatrzymał:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już drugi sezon na Dębicy Frigo. Nie mogę o nich nic złego powiedzieć, poza tym, że są strasznie głośne i chyba z tego powodu nie kupiłbym ich po raz drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć do listy Nokian WRD4.Mam i jestem zadowolony.Fajna guma,cicha(69 db) w deszczu elegancko(przyczepność A).A tak z pozostałych,co podałeś,to Barum raczej nie,a Debica to jest nowy model.Nie do końca sprawdzony.W śniegu,to każda zimówka sobie poradzi:).Najważniejsze potem,jak jest w innych warunkach.Błoto,ubite śliskie drogi czy deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie nokian to uderz w Hankook Winter RS2. Dobra opona ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę polecić opony Kleber (cenowo nie wiele droższe od Dębicy). Mam takie, tylko że letnie i żałuję, że nie wybrałem ich też na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hankooki evo2 jak i rs 2 są 130 zł droższe na komplecie jak Dębica hp2 i teraz mam Rebus bo dużo osób poleca Dębica jak i hankooki 


No to juz Twoja decyzja ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...