Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Webasto


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że jak dana cześć jest w bazie danych to nie zdejma CP i od razu jest informacja że cześć jest kradziona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, arturek986 napisał:

Myślałem że jak dana cześć jest w bazie danych to nie zdejma CP i od razu jest informacja że cześć jest kradziona

Nie wiem jak to jest. Pokazywał mi jakiś wydruk że error był itd ale w końcu przeszło. Mówił że może to być też jakiś problem z łączem nie koniecznie że cześć jest jakaś lewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze swoim webasto, było kilka błędów m.in ochrona komponentu, webasto zablokowane bład napięcia zasilania za niskie i oczywiście nie można uruchomić ani z pilota ani wymusić uruchomienie. Po odblokowaniu webasto wszystkie błędy zniknęły został tylko od zasilania, w blokach pomiarowych mogę podejrzeć temp czujników itd ale napięcie zasilania pokazuje 0V, czy to wina uwalonego sterownika na piecu, napięcie sprawdzone na wtyczce i jest 12V.

Drugi problem to uruchomienie wentylacji, z pilota nie działa moge jedynie uruchomić wentylacje z timera lub automatycznie po zgaszeniu auta, czy na to może miec wpływ uszkodzony sterownik webasto i ten błąd zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...