Skocz do zawartości
IGNOROWANY

G17 czujnik temp zew


KubiaK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie szaleje mi czujnik G17 , zaklamuje temperature raz jest +30 pozniej -30 potem w miare normalnie itp ,  vag pokazuje :

00779 - Outside Air Temperature Sensor (G17)

00779 - Outside Air Temperature Sensor (G17): Open or Short to Plus

Possible Symptoms

  • In the Instrument Cluster you see dashes (---) instead of a temperature

Possible Causes

  • Wiring between Outside Air Temperature Sensor (G17) and Instrument Cluster: Open or Short Circuit

Possible Solutions

  • Check wiring between Outside Air Temperature Sensor (G17) and Instrument Cluster
  • Check Measuring Block Value

wiem, ze bez sciagania zderzaka sie nie obedzie i teraz pytanie czy zamowic od razu nowy czujnik czy to faktycznie na 100% wina okablowania ?? nie chce mi sie sciagac zderzaka jak sie pozniej okaze, ze czujnik i tak jest padniety.

a moze szukac przyczyny blizej wskaznika ? jakies sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ja wczoraj swój czujnik wyjąłem ściągając kratkę halogenu po stronie kierowcy. Też B7 atrapa pod którą po środku masz widoczny czujnik. Wsuń rękę i wyciągniesz go mocnym pociągnięciem za czujnik nie za kabelki. Instalacja jest na tyle długa że wyjdzie przez otwór po kratce halogenu. Jednak jeśli masz stałą kratkę czyli nie S-Line to chyba tylko demontaż zderzaka. Czujnik zamiennik to jakieś 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1.8 t intercooler jest po prawej czy lewej stronie ? nie przeszkadzaly Ci kierownice powietrza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...