Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o pomoc w kupnie drzwi


Lukasz_mk2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów z woj. opolskiego. Mam wielką prośbę do kogoś z okolic Kędzierzyn-Koźla, a dokładniej z okolic miejscowości Krasowa. Potrzebuje kupić drzwi do a4 b6 lewy przód (drzwi kierowcy) w kolorze LY7W. Wczoraj spędziłem pół soboty objeżdżając super sprzedawców z allegro w mojej okolicy, rzekomo posiadających interesujące mnie drzwi w super stanie i jak to bywa wszystkie SUPER DRZWI można było wywalić na śmietnik, a nie założyć bez malowania jak to sprzedawcy mówili przez telefon przed przyjazdem.

Do sedna, znalazłem na allegro kolejne SUPER DRZWI w miejscowości Krasowa tylko niestety mam tam ponad 150km, a nie chce szargać sobie nerwów kolejną bez owocną wycieczką:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-drzwi-lewy-przod-ly7w-komplet-i6901201460.html

Czy byłby ktoś z was w stanie przyglądnąć się tym drzwiom osobiście, oczywiście odwdzięczył bym się jakąś dużą flachą.

Być może ktoś z was zna tego handlarza i ma z nim jakieś doświadczenie.

Bardzo proszę o info na PW.

Pozdrawiam, Łukasz z Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2017 o 14:08, Lukasz_mk2 napisał:

Witam kolegów z woj. opolskiego. Mam wielką prośbę do kogoś z okolic Kędzierzyn-Koźla, a dokładniej z okolic miejscowości Krasowa. Potrzebuje kupić drzwi do a4 b6 lewy przód (drzwi kierowcy) w kolorze LY7W. Wczoraj spędziłem pół soboty objeżdżając super sprzedawców z allegro w mojej okolicy, rzekomo posiadających interesujące mnie drzwi w super stanie i jak to bywa wszystkie SUPER DRZWI można było wywalić na śmietnik, a nie założyć bez malowania jak to sprzedawcy mówili przez telefon przed przyjazdem.

Do sedna, znalazłem na allegro kolejne SUPER DRZWI w miejscowości Krasowa tylko niestety mam tam ponad 150km, a nie chce szargać sobie nerwów kolejną bez owocną wycieczką:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-drzwi-lewy-przod-ly7w-komplet-i6901201460.html

Czy byłby ktoś z was w stanie przyglądnąć się tym drzwiom osobiście, oczywiście odwdzięczył bym się jakąś dużą flachą.

Być może ktoś z was zna tego handlarza i ma z nim jakieś doświadczenie.

Bardzo proszę o info na PW.

Pozdrawiam, Łukasz z Krakowa.

Aktualna prosba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna prosba?
Dzięki za zainteresowanie, ale drzwi już kupiłem. Niestety na odległość i to co zrobił z nimi Kurier to inna sprawa, ale jakoś to ogarnąłem ;)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...