Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy dolne drzwi z B7


20hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ostatnio ktoś życzliwy porysował mi bok fury z tego powodu idzie do malowania. Postanowiłem wymienić od razu listwy dolne drzwi bo te już zaczęły wewnątrz puchnąć. Czytałem trochę na forum, że można założyć od B7 i te pasują P&P tylko mają inne wygięcie (są bardziej w stronę stylizacji sline). Udało się kupić tanio w b.dobrym stanie. Więc założyłem i pasują, jednak nie są identyczne są jakby za krótkie w stronę ziemi i odsłaniają próg karoserii, sama gumowa listwa zgarniająca wewnątrz też wydaje się być krótsza. Czy muszę jeszcze wymienić plastikową nakładkę samego progu - część poniżej drzwi. Czy po prostu to spasowanie nie jest całkiem idealne i tak to wygląda po założeniu listw B7 w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem wszystkie rodzaje listew z b6,b7,s-line,s4 i każde pasowały tak samo ,na pewno progi b6 i b7 są takie same , wrzuć może fotkę jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem wszystkie rodzaje listew z b6,b7,s-line,s4 i każde pasowały tak samo ,na pewno progi b6 i b7 są takie same , wrzuć może fotkę jak to wygląda

Przewertowałem ETKE i faktycznie plastikowe progi w B6, B7 mają identyczny numer. Listwy S-line, eSki też. Różnią się jedynie podstawowe wersje listw. Jak teraz zacząłem się przyglądać fotką B6 i B7 to taka różnica faktycznie występuje, także chyba przedwczesny alarm. Na fotce z netu dokładnie widać jak zwykła listwa B7 odsłania górna linię progu:

 

 

1510179185132.jpg.0c15b5984f3fce21f2f28690bcc9e47d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...