Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja AliExpress win ce czy android


rolon

Rekomendowane odpowiedzi

Win CE ma ukrytą opcje w stylu ''mirror link' - uruchamiasz ją w ustawieniach, łączysz telefon za pomocą kabla z radiem i masz cały obraz telefonu na radiu. Można wszystko obsługiwać z ekranu nawigacji, z telefonem schowanym np. w schowku.

Zależy do czego potrzebujesz tej nawigacji, jeśli tylko muzyka i od czasu do czasu nawigacja androida typu google play - wybrałbym opcje WIN CE, bo radio zdecydowanie tańsze z tego co się orientuje.

Jeśli często korzystasz z androidowych nawigacji, aplikacji i podłączanie telefonu byłoby dla Ciebie uciążliwe to Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście win jest trochę tańszy (dopiero teraz poprawiłem link). Dzięki za opinię bo myślałem że można się będzie łączyć z radiem bezprzewodowo. Masz u siebie taką nawigację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem te radia w poprzednim samochodzie...

Windows to była kompletna porażka,  wolny i interfejs wygląda bardzo średnio i do tego rozdzielczość ekranu bardzo licha.

Jeśli android to tylko taki, który ma przynajmniej 2 gb ramu 

Z wad androidowych to bardzo wolne uruchamianie(po przekręceniu kluczyka jakieś 40 sekund do trybu gotowości) oraz bardzo słaby odbiór radia fm.

Można było się ratować za to custom romami, które są dostępne w sieci i odchudzić ten system.

 

Poużywałem takiego radia jakieś 2 miesiące i wyrzuciłem ten Chiński wynalazek, wykonanie niestety nie było zbyt konkretne :( 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rolon napisał:

Rzeczywiście win jest trochę tańszy (dopiero teraz poprawiłem link). Dzięki za opinię bo myślałem że można się będzie łączyć z radiem bezprzewodowo. Masz u siebie taką nawigację?

Znajomy ma w Passacie B6, bawiłem się chwile i nie było się do czego przyczepić właściwie. Nie wiem jaką wersje mieli koledzy wyżej, ale ja porównywałem Android - WIN i zdecydowanie windows był szybszy od andka, niestety.

Edytowane przez d3jv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wezmę tego androida, bo jednak zależy mi na bezprzewodowym połączeniu radia z telefonem aby udostępnić internet czy ogólnie do zestawu głośnomówiącego. Czekam jeszcze na 11.11 bo chińczycy mają wtedy święto elektroniki i są lekkie rabaty. Oczywiście zbiega się to w czasie z nagłym wzrostem dolara ale może nie będzie tak drogo.

Edytowane przez rolon
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłeś androida? 

Jak się sprawuje? Bo właśnie oglądam co by tu wybrać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...