Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warszawa-sprawdzony serwis na Pradze Południe/Wesołej/Wawrze


audi48

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jak w temacie szukam sprawdzonego serwisu do mojego b8 2.0 tdi po prawej stronie Warszawy. Na chwilę obecną potrzebuję wymienić wszystkie tarcze i klocki w swoim aucie plus wymienić olej plus naprawić zarysowanie tylnego błotnika które ktoś mi zrobić na parkingu (lakierowanie potrzebne, wgnieceń nie ma, są tylko zarysowania). Dodatkowy temat który mam to niestety chyba padające sprzęgło/dwumas, kłopot występuje na 5 biegu przy prędkości ok 100 km/h, dlatego też dobrze byłoby żeby ogarniał również to. Wiem, że to wszystko nie są jakieś wielkie problemy, ale jakoś do tego mechanika z którego obecnie korzystam, nie mam przekonania. Niby to wszystko proste, standardowe rzeczy, ale i to mam wrażenie że można zrobić albo lepiej albo gorzej.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

 

 

Edytowane przez audi48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłeś jakiegoś dobrego mechanika w tej okolicy?
Może ktoś już kogoś polecić?

Szukam takiego, który znałby się na silniku 2.0 tfsi, ale także starszym 1.9 tdi 105 km z A3.

 

Niestety większość, z którymi miałem do czynienia na tym terenie nie jest godna polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Polecam MDM Serwis na Trakcie Lubelskim.

Robiłem u nich problem olejowy, turbo, zwiększanie mocy i parę innych rzeczy. Cena i jakość usługi jak dla mnie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób i za ile rozwiązali Ci problem olejowy? Jak możesz to trochę więcej napisz. Jakbyś wolał napisać na pw to też super.

Ja mam ze swoim autem taki problem, że silnik nie ma szczelności i gdzieś przez silnik dostaje się lewe powietrze. Wymieniłem odmę, zawór n80, miałem też pękniętą rurkę od bagnetu. Wszystko wymienione na nowe, a silnik dalej nierówno pracuje. Mechanicy rozkładali ręce, ale chyba już teraz wyszło co się stało, bo pojawił się wyciek oleju w tylnej dolnej części silnika i najprawdopodobniej to tamtędy dostaje się lewe powietrze.  Tym razem zostawię samochód jeszcze u tego mechanika, u którego auto stoi.

Następnym razem skorzystam z usług tego MDM service. Mam nadzieję, że to nie żadne naciągacze jak większość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...