Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Mam na imię Patryk. 


Miesiąc temu zakupiłem Audi a4b5 2.4 v6 quattro.

Jest kilka rzeczy do zrobienia i z chęcią zaczerpnę wiedzy innych użytkowników forum.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jestem posiadaczem A4 Allroad B8 2.0 TDI 2012 r. (130kW - 177 KM)

Spoiler

jest z nim taki problem, iż zapalał mi się check engine po podpięciu do kompa wykazał błąd sondy lambda. Już się przymierzałem do zakupu ale kontrolka sama zgasła i zignorowałem problem. Dziś się zapaliła znowu, trochę poszperałem w sieci i wskazówki zaprowadziły mnie do czujnika różnicy ciśnień! Co stwierdziłem, że mam tylko jeden wężyk do czujnika drugi gdzieś wyparował a może nie było go od nowości (auto ma 80k). Wszystkie dostępne w sieci czujniki do tego modelu mają dwie końcówki pod dwa wężyki czy ktoś może się spotkał z czymś takim? czy wężyk mógł się sam wypiąć? Nie mam możliwości zobaczyć auta od spodu - w poniedziałek się wybieram do mechanika. Bardzo proszę o wszelkie porady.

Andrzej

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Jestem szczęśliwym posiadaczem "nowego" jak dla mnie autka A4 B6 1.8T AVJ. Jestem z Gliwic a ostatnio bardziej okolic.

Pozdrowienia dla Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jest od niedawna posiadaczem audi a4 b8 z 2009 roku.

Spoiler

Mam nawi tylko nie wiem czy 2g czy 3g,jak to rozpoznać?. Dodam że jest dvd a płytę wsadza się do czytnika nad klimatronem. Potrzebuje jeszcze spolszczenie do tej nawi.  Z góry dziękuje za pomoc.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Patryk z okolic Częstochowy, posiadacz Audi A4 B6 z 2001 z silnikiem 3.0 i niestety Multitronic...

Mam nadzieję, że wszystko ok będzie z mojej strony i przepraszam za pewnie czasami trywialne pytania : )

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Spoiler

może ktoś podpowie coś mądrego, mianowicie wczoraj podczas jazdy na 1 może 2 sekundy zgasło wszystko w moim autku(radio,całe podświetlenie) po czym po chwili wszystko powróciło do normy. Samochód nie wykazuje żadnych innych objawów, nic nie szarpie, nie trzeszczy nie świecą się żadne kontrolki. Ktoś ma jakiś pomysł? będę wdzięczna za podpowiedzi

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, witam was! Jestem Tomek i właśnie dziś dołączyłem do społeczności tego forum :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko forumowicze. Jestem swieżo po nabyciu Audi A4 B8 Avant 2009r 2.0tdi 143km CAGA. Jestem z Sanoka chciał bym sie odrazu dowiedziec czy ktos z okolic ma VAG'a?? Pozdrawiam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój problem polega na tym ze z układu chodzenia ustawiony jest na max czyli 29 stopni to leci mi chłodne powietrze prawie ze zimne nawet gdy jest 90stopni za zegarze , cieple powietrze zaczyna dopiero lecieć gdy mam na liczniki 100-120km/h i mam na obrotomierzy kolo 3 tysięcy obrotów. Płukałem już chodniczkę odpowietrzałem juz uklad kilka razy i bez zmian.Miał ktoś już podobny przypadek

 

Edytowane przez mati994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :)

Jestem Kacper, i od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem A4 1.8T Quattro AJL. Z fury jestem mega zadowolony, i następny prawdopodobnie też będzie spod tej marki:)

Poza Audi, jak pogoda pozwoli, wożę się także Truimphem Speed Four, z którego tak przy okazji też jestem dumny :D

Pozdrawiam z Trójmiasta, i mam nadzieję że pomożecie mi w kilku kwestiach związanych z autem :D

100_0481.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim nazywam się Łukasz jestem z Mrągowa  "POZDRAWIAM WSZYSTICH FANÓW AUDI A4 KLUB POLSKA".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Trochę późno ale lepiej niż wcale. Jestem z łódzkiego okolice Tomaszowa Mazowieckiego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich: i koleżanki i kolegów:hi:. Jest nowy na tym forum i zaczynam przygodę z kolejnym vagiem :-P Aktualnie szukający A4 B6 Avant, rechot:ON:A później będziemy modzić:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów.

Od wczoraj jestem posiadaczem A4 B6 Avant 2003 1.9 TDI AVF. To juz 5 Audi w rodzinie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...