Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w wyborze odpowiednich dystansów A7 B7 Felga 17" 7.5J et43


mateusztbg

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wyszło. :thumbup1:

12 godzin temu, mateusztbg napisał:

Póki co nie zauważyłem by tył przycierał, ale to się jeszcze okaże bo nie jechałem do tej pory w pełnym składzie autem, oby nic nie tarło :D

Jak chcesz szybki test to zapakuj całą rodzinkę do auta na Świąteczne zakupy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, afroo. napisał:

Dobrze wyszło. :thumbup1:

Jak chcesz szybki test to zapakuj całą rodzinkę do auta na Świąteczne zakupy. :decayed:

Dzięki Marcin, główne podziękowania właśnie do Ciebie za rady i cierpliwość :decayed:

Test wkrótce, ale powinno być ok ze wstępnych oględzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mateusz, jak założyłeś na przód 13 nie odczułeś zmiany w prowadzeniu auta? Pytam bo ja u siebie założyłem przód 15, tył 30, co prawda na felgach 16. I niestety przód zciągłem bo zaczeło mi jeździć fatalnie, szczególnie przy większych prędkościach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 00:19, thezbig napisał:

Cześć
Mateusz, jak założyłeś na przód 13 nie odczułeś zmiany w prowadzeniu auta? Pytam bo ja u siebie założyłem przód 15, tył 30, co prawda na felgach 16. I niestety przód zciągłem bo zaczeło mi jeździć fatalnie, szczególnie przy większych prędkościach.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 


Wiesz co, ja nic takiego nie odczułem ale sam widzisz brałem pierścienie z kołnierzem, u mnie jest wszystko w porządku póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam wszystkie z kołnierzem, ale przypuszczam że mam już gdzieś jakiś luz w zawieszeniu i jest odczuwalny przy założonych dystansach. 

Dzięki 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2018 o 14:41, thezbig napisał:

Też mam wszystkie z kołnierzem, ale przypuszczam że mam już gdzieś jakiś luz w zawieszeniu i jest odczuwalny przy założonych dystansach. 

Dzięki 

pozdrawiam

Możliwe, bo ja już kilka miesięcy na tych dystansach a i po autostradach jeździłem ze sporymi prędkościami i absolutnie żadnej różnicy na niekorzyść nie zauważyłem

Także polecam jak najbardziej dystom.pl za chwilę zamawiam u nich kolejne dystanse do moich letnich 19" et43 8.5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jeszcze jeden temat.

Chcę dziś maksymalnie jutro zamówić dystanse do letnich 19" et43 8.5J

Na tył myślałem wziąć 13-15mm przelot

Na przód 5-7mm też przelot

Co myślicie nie będzie to za dużo?

Dodatkowo te dystansy muszą być ze zmianą centrowania, bo średnicę piasty w B7 mam 57,1 a w Alufelgach  66.6

Na dystom.pl mają takie dystanse tylko muszę zdecydować jakiej grubości chcę na przód i jakiej na tył.

Auto na amorkach 1BE + eibach pri kit-30 może macie podobną konfigurację i możecie napisać czy ten zestaw (przod 5-7mm tył 15mm) będzie ok i nie będzie nic przycierało itp?

Pomierzyć na aucie nie mam aktualnie jak bo stoi w warsztacie na założeniu nowych żarników w lampach.

Edytowane przez mateusztbg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ktoś się wypowie? Bo do jutra do godziny 11 muszę dać znać jaką szerokość tych dystansów chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dzielcie się swoimi spostrzeżeniami bo do 11 muszę dać znać.

Póki co skłaniam się ku 5-6mm na przód i 13-14mm na tył jmyślę, że to będzie bezpieczny wariant.

 

No ale czekam na Wasze opinie i wypróbowane rozwiązania. Auto na amorach 1be + eibach pro kit-30, felga 19" et43 8.5J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaśmiecasz innemu temat i tyle dlatego nikt nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fido napisał:

Zaśmiecasz innemu temat i tyle dlatego nikt nie odpowiada.

Przecież to mój temat chłopie :decayed:

Dodałem w tym bo nie chciałem właśnie zaśmiecać forum więc użyłem swojego tematu sprzed pół roku gdzie wybierałem dystanse do zimowych 17" gdzie zostało mi bardzo dobrze doradzone i jestem szczęśliwy.

 

No ale EOT: dystanse na lato już zamówione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,
sorry że odkopuje stary temat, ale bezsensu zakładać nowy.
mam pytanie odnośnie Twojego zimowego kompletu. Mam takie same felgi zimowe i pytanie odnośnie tyłu - dystansów 20 mm. Przy obciążonym samochodzie obciera Ci czy nie? Bo zastanawiam się nad 17 mm, a 20 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...