Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t apu pomocy korekty 25+


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj grzebałem sie przy aucie spadł mi klucz i wsadzałem ręke miedzy przeowdy i kable żeby wyjąc wyjełem i zamknełem maske i poszedłem do domu rano odpaliłem spoko stanełem na swiatłach i zaczeło telepac silnikiem ,jak zajechałem do domu podpiełem waga korekty wskoczyły 25+ resetowałem kasowałem błedy nic nie daje tylko jak dotkne gazu oxygen lambda na 25+ nie wiem czy os zachaczylem czy ...nie wiem cos spadło wydaje sie ze wszystko na miejscu nawet kompresorem na stacji troche dmuchnełem koło kolektora zdaje sie cicho panowie pomóżcie jakie logi zrobic statyczne i dynamiczne vag log chyba nie działa gdzie potem wrzucuc logi ? . pozniej prysnełem po wtyczkach kontaktem miedzy innymi po wtyczce sądy mogło zrobic jakies zwarcie ? lipa straszna na wolnych telepie smierdzi spalinami odpinałem przepływomierz lepiej sie zbiera ale to samo na jałowym jak auto zimne jest wszystko wporzadku . ostatnio wymieniałem czujnik temp g62 na febi wskazania zdaje sie są dobre na początek co pownieniem zlogowac ? auto po programie jakim to dokładnie nie wiem obstawiam koło 190 koni wszystko było wmiare ok dopuki nie wsadziłem łap . czy psikajac kontakt sprejem po wtyczce sondy mogłem ją uszkodzic ?

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...