Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AEB 300KM jakie hamulce do projektu


kolesku

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w dopasowaniu hamulców do projektu. rocznik 97, AEB quattro w avancie. Chwilowo trochę ponad 260koni. Seryjne heble nie dają rady... Szukam czegoś przy czym byłoby jak najmniej przeróbek,roboty :P i kombinowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolesku napisał:

Proszę o pomoc w dopasowaniu hamulców do projektu. rocznik 97, AEB quattro w avancie. Chwilowo trochę ponad 260koni. Seryjne heble nie dają rady... Szukam czegoś przy czym byłoby jak najmniej przeróbek,roboty :P i kombinowania.

To poszukaj jeszcze a znajdziesz odpowiedzi.

Ze 3 tematy sa lekko o tym....

Upgrade hamulcow w naszych a4

Swap hamulcow audi s4b5.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie 5 tematów po 30 stron to trochę zajmuje, i nie zawsze rozwiązuje problem. Liczyłem na odpowiedź merytoryczną kogoś kto już ma za sobą taką przeróbkę a nie dyskusję nt szukania na forum konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skad mamy wiedziec jaki masz budzet.do  czego potrzebujesz wiekszych hamulcow jakie kolo minimum....

Stary to nie ma jednej opcji...

Jak sie nie chce szukac to na kij Ty liczysz ze podamy Ci gotowa procedure jeszcze zamowimy czesci i w weekend wpadniemy na kawe i zamontujemy to??????

Skoro Ty nje masz czasu na lekture to ktos tymbardziej nie ma czasu na pisanie...

Blagam masz pare tematow wez browara i oblukaj to na spokojnie zebys wiedzial chodz podstawy co trza zrobic w b5.

Potem zadawaj pytania.

Znowu bedzie ze sie przypierdzielam ale qrwica mnie bierze jak czytam ze sie komus nie chce czytac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj wyobraźni... skoro piszę że robię 300km z aeb w quattro to chyba zrozumiałe że budżet mam, i nie będę jeździł na 16 calowych kołach. A tak przy okazji, skoro przeszkadza ci że ktoś nie ma czasu na czytanie to czemu ty nei masz czasu na używanie polskich znaków?

4 godziny temu, wesz82 napisał:

 

Skad mamy wiedziec jaki masz budzet.do  czego potrzebujesz wiekszych hamulcow jakie kolo minimum....

Stary to nie ma jednej opcji...

Jak sie nie chce szukac to na kij Ty liczysz ze podamy Ci gotowa procedure jeszcze zamowimy czesci i w weekend wpadniemy na kawe i zamontujemy to??????

Skoro Ty nje masz czasu na lekture to ktos tymbardziej nie ma czasu na pisanie...

Blagam masz pare tematow wez browara i oblukaj to na spokojnie zebys wiedzial chodz podstawy co trza zrobic w b5.

Potem zadawaj pytania.

Znowu bedzie ze sie przypierdzielam ale qrwica mnie bierze jak czytam ze sie komus nie chce czytac...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam litra dobrej wodki ze nikt Ci nie pomoze.

Wiesz dlaczego bo grasz cwaniaka co robi aeb na 300 koni i nikt z forumowiczow nie moze wyjsc z podziwu i nic tylko czeka bo szlachta sie zjawila...

Stary zycie musi nauczyc Cie pokory bo widze pozjadales wszystkie rozumy...

Pomysl prosisz o pomoc ale masz wyrypane na ludzi co mecza sie i kombinuja opisuja jak to zrobic dla potomnych wiesz dlaczego bo szanuja swoj czas....

Myslisz ze ktos bedzie pisal co 2 tyg bo sie zjawi taki tuningowiec co nie umie czytac albo co gorsza ma lenia w d*pie.?

Jeden kluczowy temat ma ponad 400 stron tam znajdziesz wsio co trzeba ja osobiscie jak mi zalezy na czyms to bym spokojnie to przeoral po to by sie nauczyc i zadawac konkretne pytania.

Napisalem Ci bys podal nr na pv bo chcialem pomoc(tak jak mi pomagaja tu ludzie) ale widze ze nie ma sensu puki nie zmienisz swojego podejscia...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Posiadasz wiedzę ale się nie podzielisz. W zamian za to wolisz prowadzić dyskusję, obrażając mnie kompletnie nie znając mojej sytuacji ani rodzinnej ani materialnej. Nie wiesz o tym że ciężko pracuje po 12-14 godzin na dobę żeby utrzymać 5 osobową rodzinę a każdą wolną chwilę pomiedzy 22-24 poświęcam na budowę auta które budżetowo nie powala na kolana. To nie jest żaden GT-R za "Bóg wie ile pieniędzy" czy inny  Skyline dla bananowych dzieci. Masz rację - idę na łatwiznę bo szukam gotowych odpowiedzi, tyko dla tego że nie stać mnie na eksperymenty. Wolę pracować w garażu niż siedzieć przed kompem i szukać pomocy w gąszczu "nie masz racji", " ja to zrobiłbym tak", " a ja słyszałem że podobno to jest najlepsze". Mówisz że trzystukonny eab to szlacheckie cwaniactwo? Sądziłem że w ten sposób najjaśniej się wyrażę a zarazem najbardziej obrazowo wyjaśnię co jest mi potrzebne. Zakończmy temat, a odpowiedzi czy też może pomocnych osób poszukam gdzie indziej... :(  Co do flaszki to nie ma się co zakładać... zapraszam do siebie do garażu a flaszka zawsze się znajdzie, lub kto woli coś mocniejszego również :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Dev napisał:

345/330mm będzie dobrze

 

38 minut temu, Dev napisał:

345/330mm będzie dobrze

Jutro drydne do Ciebie bo mam do obgadania co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...