Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z EPC i ESP po montażu tempomatu i kierownicy multi


spinacz47

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy mianowicie wymieniłem moduł pod kierownica zwijak dołożyłem manetki tempomatu i wycieraczki na pełny fis i ciagle wywala mi błąd 008504 przy tym wyświetla mi się kontrola trakcji i EPC a jak założę stary moduł bez tempomatu i bez multi kierownicy wszystko jest Ok jeździ bez problemu nie wywala żadnych błędów kodowanie według opisu z forum jest to audi a4 B7 2005rok 2.0 TFSI

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chubs tak zrobiłem tak jak w opisie https://a4-klub.pl/topic/14538-wymiana-modu%C5%82u-kierownicy-pod-tempomat-kierownic%C4%99-multifunkcyjn%C4%85/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przełożyłeś czujnik skrętu z jednej taśmy do drugiej? Bo może kupiłeś taśmę bez czujnika skrętu. Ja tak miałem i mogłem sobie kodować 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przełożyłem ale kodowanie wchodzi wszystko działa tylko jak pojeżdżę trochę wywala wszystko. Ale mogę spróbować z tym czujnikiem tylko gdzie on jest i jak to zrobić ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest umieszczony pod taśmą/zwijakiem. Spróboj przełożyć ze swojej starej taśmy do nowej, bo może jest felerny.

eb44b7786feecc8df52b408ef0a27456.jpg

Edytowane przez Redus23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest umieszczony pod taśmą/zwijakiem. Spróboj przełożyć ze swojej starej taśmy do nowej, bo może jest felerny.
eb44b7786feecc8df52b408ef0a27456.jpg

Ok jutro spróbuje z tym czujnikiem nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale w mojej audi do aktywowania tempomatu używałem long coding bo jak na forum (login11-11463)nie dało pozatym kodowanie abs u mnie jest bosch 8.0 i kodowanie sensor for steering angle (G85) idzie dobrze a przy ESP-Sensor Unit (G419) wychodzi mi w pierwszym oknie ERROR (kodowanie według wiki.ross-tech)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok jutro spróbuje z tym czujnikiem nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale w mojej audi do aktywowania tempomatu używałem long coding bo jak na forum (login11-11463)nie dało pozatym kodowanie abs u mnie jest bosch 8.0 i kodowanie sensor for steering angle (G85) idzie dobrze a przy ESP-Sensor Unit (G419) wychodzi mi w pierwszym oknie ERROR (kodowanie według wiki.ross-tech)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie pomogło przełożenie czujnika dalej mam to samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś to coś pomoże to wymieniłem manetkę tempomatu i skończyły się moje problemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...