Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4b7 oslona pod podszybiem ???


paradox2604

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem do jakiego dzialu załozyc ten temat więc dałem go tu.

mam taki problem posiadam audi a4 b7 avant z 2007r 1.9tdi i jak otwieram maske  brakuje mi chyba jakies oslony pod podszybiem tu gdzie jest akumulator i zbiorniczek plynu hamulcowego czy ktos mi powie czy to tak ma być? ponieważ wydaje mi sie ze woda która splywa z szyby wlatuje do komory silnika? czy tam powinna być jakaś dodatkowa "uszczelka" oslona czy cos w tym stylu ktora zatrzymuje ta wode?? z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda która Ci spłynie po szybie powinna spłynąć w dół a potem z "komory"przy grodzi  specjalnymi odpływami na ziemię - trzeba dbać o ich drożność bo ich zapchanie równa się awaria elektryki  zalane wnętrze pojazdu i spore koszty.

Jak poszukasz to na forum znajdziesz gdzie i jak je czyścić 

Osłona o którą pytasz nie zabezpiecza przed wodą ale przed większym syfem który wpada tam a później do kanałów odpływowych już tak a więc warto ją mieć...

Koszt nowej w ASO to dziewięćdziesiąt parę złotych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć mega zniżki bo mnie kilka miesięcy temu wyszła 150 zł. ...  paradox2604 zacznij od sprawdzenia czy pod akumulatorem nie zbiera sie woda. Jest tam odpływ, który lubi się zapychać.   

Edytowane przez Onyks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak patrzyłem ta osłona kosztowało tak jak napisałem wyżej jak  by liczyć z osłoną na akumulator to wychodzi 135 zł a na aledrogo mają i gratis przesyłka w tym wliczona w tej cenie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mam wody jest czysto i sucha ale  wlasnie tak sie zastanawialem czy czegos nie brakuje  bo czy to wszystko nie pordzewieje jak tam bedzie woda splywac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie, jesli bedziesz dbac o to by odplywy pozostale drozne nic nie będzie rdzewiec, tak ma być ;) Jeśli nie masz ochoty tam zaglądać dokup osłonę i powinnaś mieć spokój ale nie od wody bo ona i tak będzie się tam lac,  a od np. liści  itp. rzeczy,  które mogłyby zatamowac odplywy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...