Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?


kamil-vag

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem H7 zwykle najzwyklejsze z poziomowaniem

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Czyli źródło światła do jakiego został homologowany reflektor to żarówka halogenowa.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze teraz wymieniłem całe reflektory na takie to jak>? są ok czy nie?

http://oswietleni.pl/reflektory-osram-ledriving-xenarc-ledhl101-audi-a4-b7-p-775.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karasik jeśli jeździsz dużo w mieście to może tak wyjść. Po przedmuchaniu wydechu będzie znowu ok. A jak nie to w łatwy sposób można podnieść normę zadymienia w autach do roku  produkcji 2008 na  3.0 a w młodszych do 1.5. Jak mi się będą czepiać to tobie tego myka i diagnosta nie ma prawa się przyczepić ani policja ani nikt inny :banan:
Dziś byłem raz jeszcze po negatywie
Opony zmnienione a diagnosta tylko zerknal czy są ok niewjejzdzajac na kanał ...
Poprosiłem o jeszcze raz przebadanie spalin bo jadąc do niego przegoniłem furmankę obwodnicą 25km.
Moje zdziwienie jak wynik wyszedł 1.9 potem 2.1 a za trzecim razem ponad 2.3!!
Mówi że za rok mi na bank nie przejdzie a gazujac tylko czarny dym z wydechów :(
Podobno DPF mam na pokładzie...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego raczej DPF dawno na śmietniku, skoro gazując bez obciążenia silnika czarno z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem raz jeszcze po negatywie
Opony zmnienione a diagnosta tylko zerknal czy są ok niewjejzdzajac na kanał ...
Poprosiłem o jeszcze raz przebadanie spalin bo jadąc do niego przegoniłem furmankę obwodnicą 25km.
Moje zdziwienie jak wynik wyszedł 1.9 potem 2.1 a za trzecim razem ponad 2.3!!
Mówi że za rok mi na bank nie przejdzie a gazujac tylko czarny dym z wydechów [emoji20]
Podobno DPF mam na pokładzie...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze nigdy nie miałem badanych spalin,na jakich obrotach mierzy się zadymienie ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie miałem badanych spalin,na jakich obrotach mierzy się zadymienie ?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Wyżej jest pdf z instrukcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej jest pdf z instrukcją.
No dokładnie a mi mierzył 5sek trzymając pedał gazu na ok 3tys obr.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego raczej DPF dawno na śmietniku, skoro gazując bez obciążenia silnika czarno z tyłu...
To sprawdzę na kompie bo ostatnio pokazywał zapełnienie prawie 100% a wypala coś się bo czuję co jakieś 200km
Chyba że wywalili fizycznie a programowo już nie..

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karasik2 napisał:

Dziś byłem raz jeszcze po negatywie
Opony zmnienione a diagnosta tylko zerknal czy są ok niewjejzdzajac na kanał ...
Poprosiłem o jeszcze raz przebadanie spalin bo jadąc do niego przegoniłem furmankę obwodnicą 25km.
Moje zdziwienie jak wynik wyszedł 1.9 potem 2.1 a za trzecim razem ponad 2.3!!
Mówi że za rok mi na bank nie przejdzie a gazujac tylko czarny dym z wydechów :(
Podobno DPF mam na pokładzie...

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Stawiam że leją ci wtryski. U mnie jest 200KM i 400Nm i na postoju jak mu depne do 4.5 tys obr to nawet dymka nie puści . W czasie jazdy jak depne z niskich obrotów to puści małego dymka ale to normalne. DPF mam wycięty a egr zaslepiony. Jak chcesz napisze ci na pw jak zwiększyć emisję spalin z normy 0.5 na 3.0 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że leją ci wtryski. U mnie jest 200KM i 400Nm i na postoju jak mu depne do 4.5 tys obr to nawet dymka nie puści . W czasie jazdy jak depne z niskich obrotów to puści małego dymka ale to normalne. DPF mam wycięty a egr zaslepiony. Jak chcesz napisze ci na pw jak zwiększyć emisję spalin z normy 0.5 na 3.0 :decayed:
Ok napisz proszę ..
Wtryski książkowe 2 wymianiane na akcji serwisowej 2 również ok

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Karasik2 napisał:

Ok napisz proszę ..
Wtryski książkowe 2 wymianiane na akcji serwisowej 2 również ok

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Pw poszło tak jak pisze coś masz nie tak skoro u mnie nic nie kopci i zadymienia ok. Do sprawdzenia  Egr, geometria turbosprężarki.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm od kiedy to weszlo ? bo bylem 3 i wszystko normalnie wygladalo
Chyba od 12.11

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a powiedzcie mi jak jest z przyciemnionymi szybami??? Jest problem czy przechodzi??
Ja mam niedawno przyciemnialem
Diagnosta nawet nie spojrzał nie było tematu szyb
Ale mam papier przy dowodzie rejestracyjnym w razie W

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeden nie zauważy, a drugi zobaczy.Pytam bo na wiosne chce  wszystkie szybki sobie przyciemnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeden nie zauważy, a drugi zobaczy.Pytam bo na wiosne chce  wszystkie szybki sobie przyciemnic.
Szyby tylne możesz czarną farbą pomalować według naszego prawa. Co innego przód i boczne przód muszą mieć 70% czy 75% nie pamiętam dokładnie przepuszczalność światła, a oryginalnie szyba sama w sobie tyle ma więc przyciemnianie na własną odpowiedzialność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2017 o 23:08, luki19862121 napisał:
W dniu 1.12.2017 o 22:09, Barthezzz87 napisał:
Wiesz jeden nie zauważy, a drugi zobaczy.Pytam bo na wiosne chce  wszystkie szybki sobie przyciemnic.

Szyby tylne możesz czarną farbą pomalować według naszego prawa. Co innego przód i boczne przód muszą mieć 70% czy 75% nie pamiętam dokładnie przepuszczalność światła, a oryginalnie szyba sama w sobie tyle ma więc przyciemnianie na własną odpowiedzialność.

Tak ja wie, że na własną odpowiedzialność, tylko chcę wiedzieć czy przyglądają się jakoś temu specjalnie jak są przyciemnione i czy podbiją dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak przyluka i mu coś nie będzie pasować to nie podbije, dopóki nie sprawdzi.

Przegląd to nie check lista przy starcie samolotu.

Każdy robi to inaczej, a czy się przyjrzy twoim szybom to trudno wydedukować.

Gdybym był diagnostą to na pewno zwróciłbym na to uwagę, bo kto wie czy policja nie stoi koło stacji i nie trafi takiego delikwenta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co ryzykować. Mi osobiście zawsze patrzyli na szyby jak dla podpuchy były opuszczone to podnosil i sprawdził. Druga sprawa kontrola przez policję w nocy i po dowodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...