Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła dzienne


tomaszek647

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi Ci o wykorzystanie obecnych świateł to można podłączyć moduł wykorzystywane zwykle do świateł drogowych, który redukuje napięcie do ok. 30% i światła świecą +/- z intensywnością świateł mijania. Różnica polega na podłączeniu dwóch przewodów pod przednie przeciwmgłowe zamiast drogowych. Załącza się on przy wzroście napięcia w instalacji, a odcięcie podłączasz pod pozycyjne. Nie jest to jednak legalne. Często bmki 3er jeżdżą z nimi z tego co widzę ;) A z legalnych rozwiązań pozostaje wyrzucenie halogenów i włożenie homologowanych świateł do jazdy dziennej :) W moim temacie (stopka) znajdziesz informacje jak to podłączałem, tyle że do drogowych, a odcięcie na mijania.

Edytowane przez Undisclosed
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal na drogowe, ja też mam moduł u siebie, nikt się nie czepia i wygląd jest ok. Cena modulu poza 100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Magik123 napisał:

Wal na drogowe, ja też mam moduł u siebie, nikt się nie czepia i wygląd jest ok. Cena modulu poza 100zl.

A mnie się przyczepili, jak misiek ogarnia gdzie jakie światła powinny być w b5 to nie wciśniesz kitu. Jechałem z góry, a suszyli z dołu. Odpuścili temat, tylko upomnieli, że jechałem na pozycyjnych, tak to wyglądało pod tym kątem. Moduł mam, ale używam tylko po mieście, na trasę mijania.

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre żarówki cree w halo,przekażnik i są drl.ja tak jeżdzę kilka lat i jest ok.z miśkami też nie miałem problemu

 

102_3606.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekaznik i jakas normalna barwa swiatla. Zeby nikogo nie oslepialy :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2017 o 17:29, Stacyjny napisał:

testował ktoś ledy 2w1. Dziennie są wsadzone w kierunki

 

Sam właśnie o tym myślę, tylko niewiem czy długość żarówki 2w1 zmieści się w gniazdku kierunkowskazu w lampie- gdyż jest ten pierdo***k plastikowy na żarówce migacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz lampy poliftowe w b5 to normalnie nie v wchodzą. Ja odkręcałem soczewkę z żarówki i jeszcze się nie mieściła i wkleiłem ja na masę uszczelniająca i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej za to badziewie was ściągną niż za dzienne na długich. Fajny bajer ale pasuje to jak świni siodło a i wygląda to to jak by jakiś chińczyk sklecił to na przerwie obiadowej przy pomocy pałeczek i ryżu.

Do tego obowiązkowo lampy z ringami od chińczyka i hid 8000K.

Dajcie spokój, kogoś rajcuje taka choinka? I te kabelki dyndające razem z tą przetwornicą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...