Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rozrzad 3.0 ASb


mariuszbielsko

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim   mam do was takie pytanie bardziej do tych co wymieniali rozrządy  w 3.0 asb , na dniach oddaje samochód do warsztatu mam zamiar wymienić  rozrząd , koła rozrządu moje pytanie co byście proponowali oryginał czy febiego, co do koł  tylko orginał ze wzgledu na to ze zamienniki niby nie występują ,  cena nie ma zanaczenia bardziej chodzi mi o jakosc  sami wiecie ze nie zawsze orginał  jest lepszy od zamiennika pozdra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak twierdzisz ze febi to orginal to dlamnie to zagadka ?

w sklepie pierwszym lepszym autoryzowanym z czesciami  audi itp , bez znizki gosc mi zaproponował orginał za 3700 + 1900 za koła rozrzadu , oczywisice napomniał równiez o rozrzadzie firmy febi za 2700 oraz zestw koł za 1900

wiec jak to odebrac jak febi to orginał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup febi zeszlifuj nazwę i bedziesz miał orginał. Co myslisz że audi produkuje łańcuchy i ślizgi? Zawieszenie Lemforder, skrzynie ZF, komponenty silnika febi, elektronike silnika bosch i pierburg, audio bose, albo harman, nie chce mi sie juz wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za fotki oraz odp, teraz mam  pewność że nie warto wyj.... 5700 za komplet ze względu na znaczek, w takim wypadku jestem 2k do przodu pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

febi/swag/ori to jeden gniot ale miej na uwadze że to z oryginalną częścią z auta nie ma nic wspólnego.  Uważaj bo niektóre zamienniki są droższe od ASO, pamiętaj tez o pierdołach typu uszczelniacz, simmeringi itd. Mnie cały komplet 3 lata temu kosztował 2900 zł, potwierdzam ze ktoś temperował paznokcie drapiąc znaczki.

 

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział że nie tyle z oryginalną częścią nie ma nic wspólnego, ci z częściowym która idzie na pierwszy montaż. Mnie 3 lata temu też to wyszło około tej kwoty same części  no i plus wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno  bede wymieniacz usczelniacze , zimeringi  wymienialiscie u siebie w samochodach rozrzad z kołami czy same rozrzady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem nie tak dawno ale bez kół. I wyglądało to tak.

 

Edytowane przez Adam.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2017 o 21:28, mariuszbielsko napisał:

, bez znizki gosc mi zaproponował orginał za 3700 + 1900 za koła rozrzadu , oczywisice napomniał równiez o rozrzadzie firmy febi za 2700 oraz zestw koł za 1900

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto go tam wie :D ja pytałem się o koszt z wymianą po za tym jak to musiało hałasować po odpaleniu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niecałe 290 tys km jak  robic to komplet, tak mi sie wydaje , stare kołą zawsze mozna opylic jak beda w dobrym stanie za połowe ceny   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...