Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

Wsiadajac do autka dzisaj chcialem prasesunac moja wycieraczke i nagle klopsss niedaje rady jedna reka okazuje sie sie ze jest cala mokra pelno wody w okolo sucho... niemam pojecia co sie moglo stac. wczoraj zmienialem koleczka ale chyba to nie to ze auto bylo chwile przechylone co by to moglo byc..

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-03-2007, 17:00 ]

zmieniłem temat na bardziej adekwatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to Avant to wężyk od spryskiwacza tylniej szyby spadł w okolicach bezpieczników. mało prawdopodobne byz poszybia tyle wody naleciało ale warto zajrzec co tam się dzieje. masz szyber dach? Jeśli tak to są niedrożne kanały odprowadzające wode w słupkach, po przechyleniu moglo pocieknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kurcze niemam szyberdachu.. od spryskiwacza hmm musze to sprawdzic .. lalem wode z weza po szybie i nic niecieknie wiec chyba takie cos odpada co by to moglo byc.. dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie niewiem prawde mowiac jak sie do tego zabrac wsumie to juz wysycha i niewiem wlaczyc wode i wycieraczki i sprawdzic czy sie leje?

[ Dodano: 11-03-2007, 18:49 ]

tydzien minol sloneczny suszylem to i nic woda sie skons zbiera niemam pojecia prawde mowiac jak sie do tego zabrac i co to moze byc hmm?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś podszybie? - tam gdzie akku i mech. wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie woda dostaje się podszybiem pod obudową komputera... sciągnij osłonę kolumny kierowniczej tam w lewym rogu jest wycięcie na przewody wychodzące z wnętrza auto do puszki komputera i niech ktoś zacznie lać wodę na przednią szybę o ty tam lukaj ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest tak ze woda sie zbiera na srodku wycieraczki nigdzie po bokach zeby mogla sie zlewac czy cos takiego ... pomocyyy

Od spodu oglądnij auto, strasznie dziwna sytuacja dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś kot Ci leje :twisted: .

Sorry za robienie sobie lekkich jaj, ale masz niestandardową sytuację, więc może trzeba szukać niestandardowych wyjaśnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem plyny i wszystko jest ok mialem teraz sucho wsiadlem przejechalem troche i dalej robi sie wiglotne. moze ta gomka przyciskam i daje wode?? hmm ale jak naciskalem szmatka wytarlem do sucha i po przejechaniu dalej wilgoc! masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość davido31

coś mam czutę że ktoś ci jakiś kawał robi.woda to może się dostawać tam jedynie pod obudowe kompa jeśli jest poluzowana.a wężyk jaki tam idzie w tych okolicach to tylko od centrala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale jak naciskalem szmatka wytarlem do sucha i po przejechaniu dalej wilgoc! masakra

Bo ta gąbka jest gruba i twarda, a jak nasiąknęła to tylko demontaż pomoże i suszenie farelką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...