Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko jesli usuniesz wykladzinke z auta masz możliwośc ja wysuszyc, od spodu to gabka taka solidna z 4-5cm jak raz nasiąknie to jest kłopot, ja miałem podobnie, woda dostawala sie przez obudowe kompa zaradzilem silikonem ale byl juz temat na forum to przez ta gume przy lince od otwierana maski wody sie co niektórym tez nalało. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od spodu to gabka taka solidna z 4-5cm jak raz nasiąknie to jest kłopot

3 dni suszyłem

przez ta gume przy lince od otwierana maski wody sie co niektórym tez nalało

Właśnie to było powodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak woda stoi?

nawet , osuszacz wyciąga wode z pomieszczenia , mam takie urządzenia i nieraz klientom suszyłem auta , te co mam to wyciągają 3l wody na 12 godzin :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet , osuszacz wyciąga wode z pomieszczenia , mam takie urządzenia i nieraz klientą suszyłem auta , te co mam to wyciągają 3l wody na godzin

Mamy podobne urządzenia w firmie, używamy do osusznia budynków, i daje b. dobre efekty, tak jak icemankoszalin, proponuje, powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet , osuszacz wyciąga wode z pomieszczenia , mam takie urządzenia i nieraz klientą suszyłem auta , te co mam to wyciągają 3l wody na godzin

Mamy podobne urządzenia w firmie, używamy do osusznia budynków, i daje b. dobre efekty, tak jak icemankoszalin, proponuje, powinno pomóc.

Wujas używa czegoś takiego przy remontach budowlanych.

Ale wracając do mokrego - wszak to nie pora roku na to ale może to gdzieś z klimy się skrapla. Ale poderzewam że odp. już padła a że mokro na środku to dlatego że tam jest najniższy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend sie zabieram ze znajomym zagladnac pod wykladzinke

Masz pomocnika to niech jeden włazi do auta i sprawdza a drugi niech leje wodą. Najlepiej dużą ilość np. z wiadra

Polej też dobrze drzwi może coś na styku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pomocnika to niech jeden włazi do auta i sprawdza a drugi niech leje wodą. Najlepiej dużą ilość np. z wiadra

Polej też dobrze drzwi może coś na styku

nom to juz sprawdzalem nic a nic sie nieleje kurdeee

[ Dodano: 18-03-2007, 21:17 ]

Panowie domyslam sie co to moze byc ale moze wiecie cos wiecej o tym. w tym wlasnie miejscu musi cos byc zwiazane z cliomatyzacja i od tego zbiera sie tam woda jak klima jest uzywana coz to moze byc za problem????????/

[ Dodano: 19-03-2007, 18:06 ]

jednak dzisiaj wyczailem .... musi sie to lac z gory od deszczu.maskara jak mam to nasiakniete. jak sie za to zabrac wyciagac fotele itd?? jak to szuszyliscie jak dlugo kurdeee jak dzisaj to zobaczylem odkrecajac prog i wkladajac tam reke masakraaaaaaa pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz problem w wykładzinie może być pewnie ze 20 l wody , to nie żart . kiedyś wyciągałem wykładzine zalaną i ledwo we 2 osoby daliśmy rade , wniosek gąbka pięknie pije wode :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jesteś sam, podnoszę dzisiaj gumowe dywaniki a tam mokro, co jest do h.ja wafla! w weekend szperanie! tylko od czego zacząć? co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj sie dorwać jakis warsztat co maja osuszacz, albo na myjce ręcznej zapytaj powinni mieć. Do tego czasu usuń gumową zaślepke w podłodze, to nie załatwi sprawy ale troszke wody spłynie :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś trzeba wymyślić! sorki z góry za błędy ale widzę na jedno oko bo z kumplami popijamy spore ilości ballentinse ,kur..two dobre. a co z kanalikami na podszybiu jak są zaj..ane to pewnie aku muszę wyjąc. piszta chłopy bo mam nerwe ze niunia i mi szwankuje.

[ Komentarz dodany przez: szogun0: 20-03-2007, 08:54 ]

Poprawiłem co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie jesteś sam, podnoszę dzisiaj gumowe dywaniki a tam mokro, co jest do h.ja wafla! w weekend szperanie! tylko od czego zacząć? co radzicie?

Rad na ten temat jest sporo, poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczailem skad mi to cieknie. z boku dokladnie nad pedalem gazu w angielskim audiku. po lewej w rogu tam widze wiazke kabli i kolo tego jak padalo maly strumyczek testowalem z woda lana z butelki. od silnika niema jak sie zabardzo dostac jutro musze tam pogmerac. mam podlozone szmatki itd masakra wsumie wylalem z pod wykladzinki z 5l wody lekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak ja mówiłem skąd Ci może lecieć - u mnie też tam ciekło... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak napewno sie udam tu do takiego zakladu co czyszcza tapicerki itp i pewnie maja takie cos do osuszania ale kurcze jeszcze usterka nieusunieta. musze jutro cala gore rozkrecic jakas wieksza skrzynka z kabelkami itd masakra... troche roboty zostaloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak napewno sie udam tu do takiego zakladu co czyszcza tapicerki itp i pewnie maja takie cos do osuszania ale kurcze jeszcze usterka nieusunieta. musze jutro cala gore rozkrecic jakas wieksza skrzynka z kabelkami itd masakra... troche roboty zostaloo

raczej nie mają bo osuszacz musi latać minimum 24h :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...