Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich,

od jakiegoś miesiąca jestem posiadaczem A4 B6 2001r. Sedan 2.0 ALT ze skrzynią Multitronic. Chciałbym się przedstawić i przywitać ze wszystkimi użytkownikami forum. Także mieszkam w okolicach Rzeszowa, mam 24 lata, z marką Audi mam już pewne doświadczenia(póki co jak najbardziej pozytywne) więc ponownie padło na OOOO

Po kilku latach użytkowania 80 B4 2.0 ABT zdecydowałem się na zmiany ;)

Mam nadzieję że nowszy model okaże się również wdzięcznym i niezawodnym wozidłem jednak patrząc po ilości problemów na forum jak i ilości znikającego oleju z miski widzę że wiedza i wieloletnie doświadczenie użytkowników forum będzie niezbędna do zachowania tego auta w prawidłowym stanie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Nowo zakupione A4 b6 1.8T 150km. Świetny silnik, auto używane więc ma kilka drobnych wad. Mam nadzieję, że mi pomożecie ?

Przesiadka z MX-5 1.8 ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim, zDolny Śląsk a dokładnie Świdnica wita, świeżo zakupione A4 B8 2.0 TDI 2010 r :)

W garażu jeszcze BMW e46 320d i VW Golf Mk2 GTI ;)

Edytowane przez Blackburn044
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! Jestem tu nowy, ale już zdązyłem założyć swój temat w dziale b8, gdzie będzie mozna obserwować moje b8 :)

IMG_3689.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam na imię Sławek jestem z lubelskiego, parę lat temu byłem tu zarejestrowany z racji tego, że miałem audi a4 b5 1,9 tdi [ajm] chyba najlepszy silnik w swojej klasie przynajmniej mój był bezawaryjny, a teraz  od września mam A4 allroad 2,0 tdi jest tam parę zagadek do rozwiązania mam nadzieję że przy waszym wsparciu uda się je rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

szukam pomocy na temat dyferncału a dokladniej kupilem dyferencjal uzywany poniewaz poprzedni byl rozwalony kupilem z podobnego auta czyli AVF 130 BHP 1.9 TDI 6 biegow, teraz sprawabwyglada nastepujaco starego DYFu nie mam nie zapisalem zadnych numerow zostal mi tylko ten nowy,  podejrzewam ze koles sprzedal mi zepsuty dyferencjal jest wyciek przy prawej osce ale to tylko uszczelniacz, tak mowil mechanik teraz sa luzy kiedy obroce walem kola zaczynaja krecic sie po jakims czasie nie od razu, jak dodam gaz i szybko puszcze to mam takie mega stukniecie gdy jade powyzej 120 to mam mega bicie z tylu ogolnie same problemy. Teraz moje pytanie czy jest to wina przelozen czy rzeczywiscie ten koles sprzedal mi walniety DYF i jaki mam najlepiej dopasowac ? czy z 2.5 TDI podejdzie do 1.9 TDI AVF 130 BHP 6 biegow i z jakim znaczeniem mam szukac nastepnego DYFu 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów 

Pozdrawiam wszystkich a najbardziej moich rodowitych Scyzoryków :giveheart:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć fajny silnik miałem takiego ,a właściwie dalej mam bo syn teraz jeździ :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Na imię dano mi Krzysztof. Zawodowo jestem elektronikiem przemysłowym i wykładowcą. Pewnie zdaży mi się o nie jedno zapytać, ale i w pewnych kwestiach mogę sporo pomóc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...