Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podpięcie CLH


Rafal2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chłopaki mam problem podpowiedzieć gdzie w aucie mogę podpisać halogeny i kierunki do modułu? Gdzie szukać tych kabli. Szukam ich pół dnia z probówka i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może skrzynka bezpieczników? Przewody od kierunków znajdziesz też we wtyczkach przy rączce od otwierania maski- pod plastikową osłoną. A jak nie to włącznik awaryjnych. Halogeny przy włączniku od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum już chyba umarło


To, ze na Twoj post przez 3h nikt nie dal odp, nie znaczy ze forum umarlo. Tu nie ma osob wszech wiedzacych i nie kazdy musi wszystko wiedziec.

Pzdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, muunv napisał:

 


To, ze na Twoj post przez 3h nikt nie dal odp, nie znaczy ze forum umarlo. Tu nie ma osob wszech wiedzacych i nie kazdy musi wszystko wiedziec.

Pzdr


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Wiem wiem sorki uniosłem się ale już mam dosyć. Miała być łatwa robota a jest szukanie godzinami. Kierunki podłączyłem pozostają lampy. Jak podłącze się w bezpiecznikach to po otwarciu drzwi jak świeca lampy to wyje alarm "irytujące to jest. A nie mogę znaleźć bezpośrednich kabli do lamp idących wewnątrz samochodu i przyjdzie mi robić nowa instalki do lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A alarm jest fabryczny? Nie spotkałem się, żeby ktoś miał taki problem przy fabrycznym alarmie i podłączeniu świateł przeciwmgłowych w skrzynce bezpieczników. Z kolei przy dokładanym alarmie to już może być problem, bo nie wiadomo gdzie alarm czuwa nad napięciem w instalacji. Mam podobnie u siebie, nie mogę zostawić samochodu na światłach awaryjnych czy pozycjach i go zamknąć. Myślę, że osobne przewody do halogenów to nie głupi pomysł jeśli nie wiesz co jest namieszane z tym alarmem.

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.namieszane raczej nic .poprostu komp wykrywa zapalone swiatła po otwarciu drzwi i jeczy to irytujace jest . pod halogeny podepnę się pod włącznik bo od nich ciągnąć instalacje może być katorga . kable ida gdzieś pod nadkolem bo patrzałem . gorzej z tyłem bo przecież w tej grubej wiązce idącej pod fotelem kierowcy  powinny iść kable od pozycji tylnych a nie mogę ich znaleść .chyba że poszukam czy można ten alarm wyłączyć pozostaje mi jeszcze jedna opcja . z przodu podpiąć halogeny a z tyłu samą tablice i dać lepsze lampki .

Edytowane przez Rafal2410
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnę temat dla potomnych. Podłączenie halogenów pod włącznik nie sprawiło problemów dopuki nie podłączyłem jeszcze z tyłu oświetlenia tablicy. Zrobiła się choinka w aucie. Po włączeniu świateł postojowych halogeny paliły się cały czas . Próba podłączenia postojowej zaraz za lampa nie powiodło się bo piszczałka alarm po otwarciu drzwi. Reasumując próba podłączenia się do jakichkolwiek lamp w skrzynce bezpieczników owocowalo choinka lub alarmem .Zostały mi dwie opcje. Podłączenie do CLH świateł stopu lub świateł cofania .Mam wrażenie że na szynie can mogło by byc łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podlaczylem sie w bezpieczniki + bezposrednio do halogenow

swieci pozycja i halogeny i nawet na zapalonym jak na module nie powinno byc pradu to swiaca sie halogeny ale nadal z tym walczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to impuls do wyłączenia modułu masz zle podłaczony miałem podobnie za pierwszym raze ponieważ podpiołem kabelek pod grzanie świeczek i jak było +5 to moduł nie gasł bo świeczki nie grzały i szukałem innego impulsu . ja nie moge podłaczyc pozycji bo mnie denerwuje alarm zapalonych świateł po otwarciu drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...