Skocz do zawartości
IGNOROWANY

światła do jazdy dziennej świecą ciagle


rysuchom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Kupiłem światła do jazdy dziennej DRL OSRAM LED HP 507.Podłączyłem zgodnie z instrukcją czyli: szary kabel do masy, biały do plusa postojowych, czerwony do plusa który pojawia się po przekręceniu stacyjki- w moim przypadku do pompy ABS ( tam właśnie pojawia sie plus). Światła ładnie świecą ale nie gasną po włączeniu świateł mijania, po prostu świecą razem ze światłami mijania. Czy ktoś z kolegów miał podobny przypadek.Bardzo proszę o pomoc celem rozwiązania problemu i uniknięcia zarzutów policji.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co rozumiem to przewód odpowiadający za wyłączanie ledów to ten biały, spróbuj na odpalonym silniku (tak żeby ledy świeciły) dać "+" z aku na ten biały przewód i sprawdź czy będą gasły

Edytowane przez fanthomas18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     mam to zrobić przy włączonych swiatłach mijania czy tylko zapalonych dziennych- i co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, rysuchom napisał:

     mam to zrobić przy włączonych swiatłach mijania czy tylko zapalonych dziennych- i co dalej?

Tylko przy zapalonych dziennych. Jeśli przy podaniu na biały przewód + z aku będą dalej świecić to wg mnie ledy są uszkodzone

Edytowane przez fanthomas18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rysuchom napisał:

to raczej niemożliwe, światła przecież świecą, dzisiaj kupione

sprawdź tak jak kolega wyżej napisał i będziesz miał pewność. Po podłączeniu białego przewodu do plusa dzienne mają gasnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kdawid, miałeś nosa, nie łączył biały przewód od postojówek.Teraz wszystko OK.Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...