Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Solowa płyta ! ;) . Rock, Gitara :)


Anelson

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ! :) . W związku z Tym ,że wydałem pierwszą w swoim życiu solową płytę. Pragnę i na forum się pochwalić moją pasją ;) . 

 

płyta do kupienia na pw lub tu : 

http://allegro.pl/michal-musiatowicz-breaking-glass-2017-i7047661557.html

Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów i pasjonatów Audi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) . Widzę Fenderek :) . Na płycie dwie gitary grały - Fender American Standard Telecaster i Moja nowa gitara - Peavey Wolfgang Standard - obie made in U.S.A ;) . - Najbardziej zasłynąłem tym : 

i Must Be the Music : 

Jeszcze nagrałem płytę z tatą jak byłem młody (miałem 15lat) - próbka :

 Kocham Audi i dlatego też staram się w miarę możliwości udzielać na forum :D .

Mam fuksa trochę co do gitar bo mam dwóch wujków w Stanach - jeden wysłał mi tą pierwszą (obaj żołnierze) - drugi teraz jak przyjedzie i wróci z Afganistanu ma mi przywieźć jakąś mega wypasioną ,a że jest american boy ,to omija cło,vat, wszelkie podatki, marże sklepowe itd. i mam gitarę za 50% ceny ;) . Sprzęt mam w pół niemiecko-amerykański. Gitara - zawsze USA (najlepsze). Wzmacniacz niemiecki lampowy - konstrukcja Horsta Langera - ENGL Powerball 2 :) - wg mnie najlepsze wzmaki na świecie i właśnie są produkowane tylko i wyłącznie w niemczech i wykonywane ręcznie, idealne konstrukcje. Grają na tych wzmakach największe firmy rockowe(Guns'n roses, Kiss, Deep Purple, Linkin Park itd. itd.) , a najlepsi sygnują je swoim nazwiskiem :) . To tyle ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego Fendera przywiózł mi ze stanów kumpel w 1996 r . Jest to American Standard Stratocaster '95.

Wzmacniacz mam leciwą lampę MiusicMan 65 oczywiście USA.   Szkoda tylko że obecnie mało gram bo z czasem to różnie bywa.  

A zapomniał bym - Super płyta.:thumbup1:    

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banan: nieźle i tak trzymaj, fajne wiosło :) powodzonka, sam kiedyś trochę szarpałem,  a teraz mój ibanez wisi jako mebel :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, tak trzym.

Ja już trochę po czterdziestce ale myślę nad nauką gry na gitarze.Tylko czasu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) . No powiem wam, że lampa jaka by nie była to jednak jest to, a Music Man to genialna amerykańska marka :)

Mój fender był rok 2008 :) . Był jak nowy, pamiętam jak przypłynął do mnie z USA. Amerykaniec kupił i on sobie leżał, mało ogrywany, z tym fenderem walczyłem, wymieniłem na Peavey Wolfgang Standard :)- 2002rok. - Ale mam do gościa numer , może i wróci do mnie ten kochany telecasterek :) . Tymczasem - moim idolem jest neil zaza (mój idol, przyjaciel, kolega :D , spotkalismy sie jak był w Polsce) - on ma gitare którą chcę kupić - Carvin CT624m 

https://www.kieselguitars.com/catalog/guitars/nz624

:) - to już dzieło sztuki, miałem okazję podotykać :D . - a brzmi absolutnie kozacko :)

 

nz624-closeup-large-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2017 o 21:44, Anelson napisał:

Hejka ! :) . W związku z Tym ,że wydałem pierwszą w swoim życiu solową płytę. Pragnę i na forum się pochwalić moją pasją ;) . 

Absolutne gratulacje  !!!!!

i fajnie się słucha, do mnie to przemawia

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...