Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek plynu chlodzacego z tylu silnika


hidden22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zauważyłem wyciek płynu chłodzącego za silnikiem od strony szyby kierowcy. Myślę ze winny jest króciec, bo jest mokry i widać płyn na nim. Chciałbym zamówić nowy tylko nie wiem jaki jest nr. czy oprócz krodzca jest jeszcze jakiś element który można przy okazji wymienić albo jakaś uszczelka. jeśli tak bym prosił o nr części pacjent to audi a4 b6 .19TDI 130km AWX 2003r. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć. Krócieć bez problemu zamówią Ci w każdym motoryzacyjnym, nie musisz mieć numeru. Kosztuje 10 - 12zł i jest w komplecie z oringiem. Między króćcem, a wężem jest jeszcze jeden oring, ale nie spotkałem się, żeby był uszkodzony kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tyłu silnia cieknie to może ciec z króćca ale aluminiowego, jego koszt około 120 zł, do tego jeszcze kilka oringów koszt około 30zł, aby tam się dostać trzeba ściągnąć pompę Tandemową także nowa uszczelka do pompy Tandemowej - około 30-40zł, u mnie okazał się że był jeszcze spuchnięty wąż od cieczy chłodzącej, także jak już jest dojście to lepiej wymienić - 138zł (oryginał)

 

nr części: http://www.oemepc.com/audi/part_single/catalog/au/markt/RDW/modell/A4/year/2003/drive_standart/249/hg_ug/121/subcategory/121041/part_id/706048/lang/o#sec_29

Edytowane przez romand24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie miałem wyciek z węża, który idzie od plastikowego króćca do nagrzewnicy. Wymieniłem wąż na ori z aso oraz króciec z oringiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...