Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kodowanie - lusterka + aut. zwolnienienie ręcznego


AndrzejAj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zauważyłem, że w A4 poliftach ręczny automatycznie się zwalnia po zapięciu pasów, czy da się taką funkcję włączyć w przedlifcie? 

Dodatkowo czy jest możliwość aby lusterka po wbiciu wstecznego (skrzynia manualna) ustawiły się na dół - takie ułatwienie przy parkowaniu (mieszkam w UK i parkuje samochód na ulicy gdzie są krawężniki) 

Posiadam auto bez nawi z radiem concert oraz bez automatycznie składanych lusterek (nie wiem czy to ma znaczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się kolego i jedno i drugie z tym że lusterko bez pamięci fotela nie zawsze będzie wracało do swoich prawidłowych ustawień i ja robię to poprzez przełączenie lusterek w pozycję neutralną. poszukaj na stronie jest na ten temat wiele opisów poprzez  kolegów z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automatyczne zwalnianie ręcznego po zapięciu pasów to standard, można dodatkowo właczyć zwalnianie ręcznego bez konieczności zapinania pasów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz kodowanie? :wink:

Dodam, że mam przedlifta a u mnie po zapięciu pasöw ręczny się nie odblokowuje sam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje...

@krystek590 mógłbyś podać kodowanie do tego by ręczny puszczał nawet przy nie zapiętych pasach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KoJ@K napisał:

Odgrzeje...

@krystek590 mógłbyś podać kodowanie do tego by ręczny puszczał nawet przy nie zapiętych pasach ?

z tego co pamiętam musisz włączyć opcje, żeby samochód miał informację, że pasy są zapięte pomimo, że ich nie zapniesz. Jest gdzieś w kodowaniu opcja odnośnie klamry pasów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2018 o 12:26, krystek590 napisał:

z tego co pamiętam musisz włączyć opcje, żeby samochód miał informację, że pasy są zapięte pomimo, że ich nie zapniesz. Jest gdzieś w kodowaniu opcja odnośnie klamry pasów :) 

Witam. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie znajdę taką opcję? Byłoby to bardzo przydatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie hamulca postojowego bez stawiania stopy na hamulcu
[53 - Hamulec postojowy] [Dostęp bezpieczeństwa - 16] (Podaj kod przedstawiony przez program)
[Adaptacja - 10] -> Kanał 4 Ustaw na 0
____________________________________________________________________________________________________
Zwolnienie hamulca postojowego bez zapinania pasów bezpieczeństwa
[53 - Hamulec postojowy] [Dostęp bezpieczeństwa - 16] (Podaj kod przedstawiony przez program)
[Adaptacja - 10] -> Kanał 7 Ustaw na 0

 

Oczywiście musisz dysponować VCDS-em

Co do obniżania lusterka przy wstecznym to mój polift pomimo braku siedzeń z pamięcią przyjął kodowanie i działa ale nie we wsztstkich tak będzie 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...