Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Paweł i cieszę się ze mogłem dołączyć do tak zacnego grona użytkowników Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jestem Paweł ? Jestem posiadaczem audi A4 B5 końcówka 2000 roku. Silnik 1.9 TDI 90KM. Witam wszystkich serdecznie! I pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim:) jestem Grzesiek z Lublina i od tygodnia posiadam A4 B6 1.8t z 2004r. Pozdrawiam! !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Marek moje auto to Audi A4 B7 2.0 T  QUATTRO wersja USA 

Spoiler

od pewnego czasu mam, problem z odpowietrzeniem zbiornika paliwa a wraz z tym kilka objawów pracy silnika.Jadąc ze stałą prędkością obroty falują auto przyspiesza i ma moc,ale te falowanie jest denerwujące. Ostatnio po zatankowaniu auta na trzech rożnych stacjach markowych auto nie odpala za pierwszym razem.Silnik uruchomi się po długim kręceniu i po chwili pracuje tak jakby na 3 cylindrach szarpie aż cały samochód się trzęsie. Auto już było u kilku mechaników i żaden z nich nie jest w stanie zlokalizować i usunąć usterki.W aucie zostało wymienione nowe świece zapłonowe ODMA i EVAP. Nic to jednak nie dało auto dalej faluje na obrotach i do tego Check Engine świeci się na desce rozdzielczej,bład jest kasowany ale po przejechaniu 10-20 km znowu jest to samo Check Engine. Miał ktoś z was forumowiczów taki objaw w Audi A4 B7 2.0 TFSI kod silnika BWT wersja USA ? I gdzie znajduje się filtr z węglem aktywnym ? BŁĘDY Leak in air intake system P 2279 , system to lean at idle 8583 i Evap emission control 1089.  Czekam na wasze sugestie i propozycje rozwiązania tej usterki. 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jako nowy użytkownik, 

Jestem tu nowy ale przeglądając ten portal widzę że nie jedna osoba znalazła rozwiązanie swojego problemu z usterką w Audi. Mam nadzieję że i mi się uda....

Spoiler

 

Chodzi o Audi A4 B7 2,5Tdi 163 km Automat/Tiptronik z 2006 roku z przebiegiem 220tyś km. Zaczeło się od trudnogo odpalania i kopcenia przy tym czarnym dymem (myślałem że to wtryski lub świece żarowe) zaraz po tym na trasie auto straciło moc i bardzo zaczeło kopcić nie chcąc jechać szybciej niż 60km/h. Dojechaliśmy do jakiegoś KOWALA! który stwierdził że "Turbina padła" Auto na warsztacie zaczeło kopcić zaolejonym smogiem. Po wyciągnięciu turbiny i oddaniu jej do regeneracji okazało się że wszystko z nią było OK! ale mechanik (kowal!!!) i facet od regeneracji turbin skasowali mnie tysiaka a auto jak było tak jest!!! Oczywiście turbina została zregenerowana skoro już ją wyciągneli... na wszelki wypadek (tylko po co???) Komputer wykazał różne błędy których nie znam ale nie TURBO. 

Panowie czy ktoś ma jakiś pomysł lub może miał podobny problem??? 

Może znacie jakiegoś fachowca nie KOWALA w okolicach Łodzi?

Bardzo proszę o pomoc i POZDRAWIAM 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie umieścić  swoje pytanie, wiec zadam je w tym miejscu. 

Myślę nad zakupem kompletu wahaczy skf germany. Czy jest ktoś godny polecenia na forum z okolic Radomia kto sprzedaje owe zawieszenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :) Dawid, mieszkam nieopodal Korfantowa (pow. Nyski, woj. Opolskie). Od pół roku jeżdżę A4 B5 z 94 roku, ze skromnym i pięknie brzmiącym 1.8 20v. Na wiosnę planuję kilka inwestycji by upiększyć nieco tą B-piątkę. ;) Na ten moment to chyba tyle, mam nadzieję, że zostanę w tej społeczności na dłużej. ;) 

lw9KUFZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...