Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centralny zamek nie otwiera prawej strony


Quatro7

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem już na forum i są podobne problemy, w których okazuje się że zamek jest do wymiany, ale..

w tym audi a4 b8 po otworzeniu centralnego zamka przestały się otwierać drzwi z prawej strony, zarówno przód jak i tył, od zewnątrz, a od środka można bez problemu je otworzyć... dziwne żeby padły na raz oba zamki?

czy sterowanie otwieraniem drzwi tylnych odbywa się jakoś z udziałem drzwi przednich??

może gdzieś jest jakiś wspólny dla prawej strony kabelek sygnałowy, z którym pojawił się problem?

kostki przy słupach przeczyszczone - nie pomogło

vag był podłączany i jest błąd ze sterownika drzwi, niestety nie pamiętam i nie zanotowałem błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi padła cała prawa strona. Przednie drzwi nie otwierały się ani z zewnątrz, ani z wewnątrz. Tylne drzwi otwierały się tylko od wewnątrz. Zamki wyciągane, czyszczone, suszone i podziałały ze 3 dni i powtórka z rozrywki. Wymiana na nowe i wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w mmi może się przestawiło i otwiera tylko jedna stronę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2017 o 18:51, Quatro7 napisał:

I oba na raz padły?

Tak. Czyszczenie, suszenie, psikanie wynalazkami nie pomogło. Trzeszczenie zamka tylnych drzwi słyszałem od kilku miesięcy, co jakiś czas. Przednie padnięte na amen - ani w tą, ani w tamtą ;)

Edytowane przez venom.dho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z zamkami które nie otwierają się z pilota to znam gościa koło Nowego Sącza który jest w stanie je naprawić. Miałem identyczny problem u siebie - 3 zamki nie otwierały się z centralnego, padały jeden po drugim w ciągu pół roku. Nikt w Krakowie nie chciał się podjąć naprawy zamka i proponowali wyłącznie wymianę na nowe... Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę podać kontakt do niego na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...