Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 problem z zamkiem centralnym


rybson10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem z zamkiem centralnym. Jakoś 2 miesiące temu zalało pompkę centralny zwariował i przy próbie zamknięcia auta zamek zamykał się i otwierał 5 razy i działał normalnie aż do rana. Rano wszystko przestało działać. Po wymianie pompki zamek centralny nie działa w ogóle ani gdy zamykam kluczykiem ani z pilota. Czytałem różne fora ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co by mi pomogło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z problemem z zamkiem centralnym. Jakoś 2 miesiące temu zalało pompkę centralny zwariował i przy próbie zamknięcia auta zamek zamykał się i otwierał 5 razy i działał normalnie aż do rana. Rano wszystko przestało działać. Po wymianie pompki zamek centralny nie działa w ogóle ani gdy zamykam kluczykiem ani z pilota. Czytałem różne fora ale nigdzie nie mogę znaleźć czegoś co by mi pomogło. 


Numer pompki starej i nowej?
Jakie kodowanie było w starej a jakie jest w nowej?

Adaptację pilotów zrobiłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr starej i nowej pompki ( zakupiłem taką samą )  4 AO 862 257 A 

niestety jestem zielony w tym temacie i nie wiem jakie było kodowanie pompki 

nie szukałem nic na temat adaptacji pilotów ponieważ uznałem że nie ma sensu skoro nawet nie działa zamykanie kluczykiem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.Moja pompka to  4 AO 862 257 C bez pilota, posiada padnięty wirnik,który mam zamiar wymienić w przyszłości.W ostatnim czasie jednak przestała całkiem reagować (nie słychać pracy silniczka,przestały działać elektryczne szyby).Pytanie brzmi: czy mógł paść tylko bezpiecznik lub jakiś przekaźnik,czy trzeba szukać całej pompki?Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...