Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dogrzewanie plynu chlodzacego


thefast

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.
Ma ktos zalozone w swojej a4 takie oto cudo?
http://allegro.pl/dogrzewacz-plynu-chlodniczego-ze-sterownikiem-4grz-i6957107074.html?fromVariant=6958260333#thumb/4
Jesli ktos ma to niech sie podzieli wrazeniami czy faktycznie dogrzewa autko czy to zwykly fake...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to. Szczerze mówiąc nie mierzłem czasu nagrzewania z i bez, ale jakoś wielkiej różnicy nie widzę.  Ale mam za to większy silnik i to może tego wina. 

 

Z perspektywy czasu wolał bym jednak zainwestować w webasto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2017 o 22:24, golfagn napisał:

Mam dokładnie to. Szczerze mówiąc nie mierzłem czasu nagrzewania z i bez, ale jakoś wielkiej różnicy nie widzę.  Ale mam za to większy silnik i to może tego wina. 

 

Z perspektywy czasu wolał bym jednak zainwestować w webasto. 

czyli twoim zdanie nie warte to zachodu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma w B7, tak jak w B6 w TDI tej fajnej elektrycznej nagrzewnicy ktora sie uruchamia jak sie wlaczy klimatyzacje i jest temp miedzy -5 a + 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, thefast napisał:

czyli twoim zdanie nie warte to zachodu tak?

Może w Twoim przypadku zadziała to trochę lepiej, bo masz mniejszy silnik i chcesz kupić wersję na 4 grzałki (ja mam 3).  Jak dla Ciebie nie jest to jakiś wydatek większy i lubisz grzebać przy aucie to czemu nie. 

 

Ale jak liczysz na webasto za 250 zł to się rozczarujesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, golfagn napisał:

Może w Twoim przypadku zadziała to trochę lepiej, bo masz mniejszy silnik i chcesz kupić wersję na 4 grzałki (ja mam 3).  Jak dla Ciebie nie jest to jakiś wydatek większy i lubisz grzebać przy aucie to czemu nie. 

 

Ale jak liczysz na webasto za 250 zł to się rozczarujesz.

 

Webasto i 250zl no niestety trzeba by te cene razy 5 pomnozyc :) przy tanio zdobytych gratach ale wlasnie mysle nad webasto chyba lepsze bedzie prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to troche wywalanie kasy. Nie ma w Polsce takich zim i nie trwają one aż tak długo żeby instalować sobie dodatkowo webasto. Rozumiem kiedy jest orginalnie lub w rejonach górskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...