Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak nadmuchu z wszystkich kratek - dmuchawa ok


tomczas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam następujący problem z nawiewem. Po 2 tygodniach postoju i nie używania samochodu przestał działać nadmuch. Dmuchawa działa jak szalona, po jej wyciągnięciu wiatrak kręci jak szalony. Problem jest taki, że z kratek przestało cokolwiek dmuchać, zero wiaterku. Czy szyba, srodkowa, nogi - nic. Vagiem sprawdziłem błędy - brak, zrobiony test wyjść - wszystko działa, reaguje każdy silniczek, ponowne sprawdzenie błędów też nic nie wykazało. Zrobiona adaptacja. Też nic. Ręce mi już opadły, bo jakakolwiek jazda jest nie możliwa przez parujące szyby. Ktoś coś może pomóc? w internecie cisza w tym temacie. Są tematy o dmuchawach, silniczkach dmuchawy, ale u mnie wszystko jest ok.

Edytowane przez tomczas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszalnik powietrza w którym są klapy jest tak zbudowany że nie ma możliwości żeby zamknąć wszystkie przepływy powietrza naraz czyli góra-kratki-nogi
Jak wentylator działa to niedrożność jest między wentylatorem a mieszalnikiem... czyżby przez te 2 tygodnie parownik tak obrósł grzybkiem że nie ma przelotu?

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już rozłożyłem ręce po 2 dniach walki z tym, wymieniłem dmuchawę na nową, bo stara miała już problem ze szczotkami i czasem trzeba było walnąć w deskę, żeby zaczęła kręcić. Możesz coś podpowiedzieć z tym parownikiem, gdzie go szukać i jak to najszybciej zdiagnozować? Auto mojej drugiej połówki i strach ją na droge wypuszczać - tak szyby parują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...