Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

sie dba, ale zrypalem akcje z rozmiarami, wzialem L i XL i d*pa, L'ka za mala, XL'ka tez sredniio, za duzo przytyralem na silowni :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co tu sie dzieje robaczki :naughty: moj paziu widze cos zamula :kox: weekend jest trzeba imprezowac :cool1: :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakto szerszy?!

ja jestem najwiekszy i najszerszy, najpiekniejszy i najskromniejszy :polew:

wlasnie wrocilem z pierwszego dnia roboty :polew:w paint forcie, spalilem sie na raka i teraz glace od zewnatrz nawilzam kremem nivea, a od srodka schladzam sie zimnym miodnym z kormorana, mniam :slina:

VIPie!!

napisz kiedy spot na rusi!

elO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIPie!!

napisz kiedy spot na rusi!

elO!

mówisz masz :decayed:

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ogłaszam konkurs na najlepiej zrobioną fotkę reklamującą spoty olsztyńskie, wkleję ją w pierwszym poście :kox:,

musi być konkretna, rzeczowa i olsztyńska :good:

:mysli: a może twarze olsztyńskiej grupy :mysli:, nie no z Adrianem nie wyjdzie :polew:, po co straszyć :decayed::wink4:,

wklejajcie propozycje :good: :good: :good:

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no!

jestes prezes na 100% :kox::good:

superancko, dzis troche poopowiadalem nowemu koledze o naszymm klubie, chlopak ma a6 c4, ale moze do nas na spota wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema z rana tylko szkoda ze mnie glowa napie.dala :decayed::kox:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 10:59_________________________________________________POGODA ujowa zatem polecam teledysk

[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 15:30_________________________________________________http://www.gtspirit.com/2011/05/14/police-chase-with-stolen-bugatti-veyron-grand-sport/ jestesmy najlepszym narodem na swiecie :) zapierdzielic Veyrona to nielada wyczyn :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludu!

Był dziś spot na Rusi? Bo wczoraj zagulałem za mocno i w domu dzisiaj zdychałem. :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy mam prośbe do was ,mianowicie chodzi mi o pomoc w zakupie filtrów paliwka ,powietrza , oleju , gdzie w olsztynie kupic to no i marki jakiej -w czerwcu planuje wymianke gadzetów i płynów do kochanego autka , za wszelkie uwagi z góry dzieki -moze byc pw zeby nie zasmiecac wątku pozdrawiam all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...