Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,wczoraj utknąłem z robotą przy hamulcach tył w mojej b7 i potrzebuję samoregulatora zacisku co wypycha tłoczek z zacisku... Może ktoś ma w Olsztynie takie cuś? Bo ja nie mam jak tego złożyć bo sprężyna daje zbyt duży opór i nie mam imadła :/

http://images69.fotosik.pl/1141/a24df47e00eabe21gen.jpg

http://images70.fotosik.pl/1140/574910de16ff2dc1gen.jpg

a powinno wyglądać tak

http://images67.fotosik.pl/1143/2fe0e7773649b26fgen.jpg

Podejrzewam,że ten element podchodzi też z A3 8L bo jak u siebie regenerowałem zaciski to wyglądał identycznie. Także jak ktoś mieł by coś takiego lub kogoś kto ma to proszę o info. Pozdrawiam.

Edytowane przez Kornel1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy czy ktoryś z Was zajmuje sie hobbystycznie lub zawodowo detailingiem? djacie znac razie co gdyż sprawe mam:)

pozdro

Jeżeli amatorskie mniej lub bardziej umiejętne nałożenie sealantu i wosku zalicza się w "hobbystyczny detailing" to w takim razie co tam?

Edytowane przez eSPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się kto w Olsztynie ogarnie manetki i odblowanie pełniego FIs w B7?? Paweł z tracka nie odbiera telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się kto w Olsztynie ogarnie manetki i odblowanie pełniego FIs w B7?? Paweł z tracka nie odbiera telefonu.

zajedz do niego albo dzwon do upadłego :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiar na jakiegoś magika w Olsztynie (Ostróda, Elbląg, Morąg) który przełoży zegary ( bez fis -> full fis ) sedan 97 r po I lifcie ?

Jaka jest cena takiej usługi może się ktoś orientuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka
W tą niedzielę tj 22.11.2015 zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie Audimaniaków w regionie.
Z uwagi na niepewną pogodę widzimy się na parkingu Carrefour pod dachem na końcu parkingu.
Miejscówka http://tiny.pl/ggwrd
Spot będzie wielomodelowy więc będą tam ludziska z PKA80, AKP, A3 Club i mam nadzieję że również pojawią się ludziska z A4 Klub.
Zbiórka 14:30-15:00. Pamiętamy żeby zabrać ze sobą nie tylko Audi, ale też dobre humory.
Do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktoś z Olsztyna wie gdzie tkwi problem z wyświetlanym bledem air bag kasowałem go już i po 4 miesiącach znow się zaswiecil.kto posiada vag żeby skasować z góry wielkie dzieki

Edytowane przez kamil8385
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam VCDSa. Będę na najbliższym spocie z kompem jakbyś chciał skasowac błąd to zapraszam.


Siemandero
Fotorelacja z bardzo udanego spotkania miłośników Audi z regionu.

Na szybkiego naliczone około 20-21 aut.
Przekrój modelowy był naprawdę imponujący bo od C3 (Audi 5000S) przez 80tki (od B2 przez B4), A4ki (od B5 po B7), A6tki (od C5 po C7) oraz A3ki (od 8L po 8Pfl) oraz trafiła się nawet jedna A5.
Ciężko dokładnie policzyć bo jedni odjeżdżali inni w międzyczasie dojeżdżali ale mam nadzieję że żadnego modelu nie pominąłem a jak tak to przepraszam.

Ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie i bardzo fajna frekwencja. Dawno nie widziałem w Olsztynie tak udanego spotkania miłośników marki Audi.

Śledźcie FB, forum, maile, podsyłajcie propozycje miejsc oraz terminów spotów. Następny odbędzie się wtedy kiedy będziecie mieli na to ochotę.
Może jakiś większy śnieg spadnie i następne spotkanie można by zrobić na płycie lotniska w Ornecie? Kto wie.
https://goo.gl/photos/xVYteWD3bQGjpDM59

Kto nie był niech żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eSPe możesz podesłać jakiś link na fb żeby można było śledzić wydarzenia na fanpage'u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy wszystkich miłośników spotowania samochodowego w tym między innymi członków Warmińsko Mazurskiego Klubu Audi "Kormoran", A4 Klub, A3 Club oraz Audi Klub Polska oraz sympatyków ekipy WM Auto Spotters na wspólne spotkanie, które odbędzie się po świętach, w niedzielę, na parkingu koło "Słonecznej Polany" na ul. Lotniczej na Dajtkach w Olsztynie.
11708040_404129189797635_107560163831149
Zapraszamy wszystkich miłośników spotowania w regionie.
Z uwagi na to iż spot organizowany jest w kooperacji z chłopakami i dziewczynami z WM Auto Spotters nie zamykamy się na jedną markę ale mam nadzieję że ludziska z Klubu Audi zawstydzą miłośników spotterów innych marek i pokażą jak licznie potrafimy się zjawić.

Do zobaczyska!

10258842_802350306553590_585694081497537
12030518_404392726437948_730911579510270
12375074_803982709723683_102480701245924

Edytowane przez eSPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze Koledzy, mam do Was pytanie. Jechałem ostatnio do niemcowni i spieszyło mi sie trochę i wogole zapomniałem o pięknym odcinku pomiarowym Olsztyn-Gietrzwałd. Wysyłają już fotki z niego czy na razie testy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to narazie do kaca roku testy ale gwarancji ci nie dam bo sam osobiście nawet zwalniam

By HTC Desire 820

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...