Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś tu mały ruch na forum A4 ale mam nadzieję że będzie kilka A4 bo ja będę ale trochę się spóźnię. Do zobaczenia. Dzięki eSPe za zaangażowanie w informowanie na forum A4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

mam nadzieję że będzie kilka A4

Będę swoim dupowozem,

Coś tu mały ruch na forum A4

Jak wszędzie - fejs wszystko pozabijał. Starym się nie chce albo srtracili zapał, młodzi nie wystawiają nosa poza FB.

Dzięki eSPe za zaangażowanie w informowanie na forum A4 :)

Spoko. Staram się powrzucać na fora ludziom chociaż krótką zajawkę info.

EDIT ==============================================

Pocisnęliście solidnie z frekwencją.

Odlecieliście totalnie. Na szybko kilka fotek. Reszta w albumie na FB.

Naliczyłem około 65 aut.

Nie zawsze był tylko kierowca tylko słusznie byliście też z żonami, dziewczynami, dziećmi, znajomymi, sąsiadami, szwagrami...

Licząc średnio 1,5 osoby na samochód mieliśmy prawie 100 osób na spocie. Totalny kosmos. Chyba pobliśmy rekord spotów Audi jakie kiedykolwiek się odbyły w Olsztynie. Jak żyję nie pamiętam takiej frekwencji, a z opowieści starszych kolegów wyjadaczy weteranów z olsztyńskiej sceny Audi też nie kojarzę takiej frekwencji.

Cieszy szczególnie to, że było baaaardzo dużo nowych twarzy (i tym samo ciekawych samochodów).

14305348_970792793042673_818757986787347

14352311_970792783042674_305750040042064

14324117_970793119709307_267130376303667

14409502_970792869709332_567827496751200

14324103_970792919709327_758807515694561

14361386_970792963042656_500901517489127

14372352_970793136375972_368046359037585

===>>> KOMPLETNY ALBUM <<< ===

Edytowane przez eSPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje mini spocik w przyszłą sobotę. Kto się pisze?

Trochę szybko. Ciekawe ile ludzi przeczyta ten post. Swoją drogą sam z chęcią spotkałbym się z innym użytkownikami Audi. Mam to auto A4 B6 od niedawna i czeka je kilka przeróbek. Może na żywo ktoś szybciej doradzi mechanika, lakiernika czy nawet sam pomoże. Będę obserwował ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujemy na 15 października zrobić gokarty.

Sampler ustala szczegóły z Torem.

No chyba że koniecznie chcecie się spotkać w gronie tylko i wyłącznie A4ek więc się nie wcinam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy niczym się nie upieram. Chciałbym tylko spotkać się z kimś ogarniętym w temacie Audi. Z czasem u mnie bywa różnie ale jak coś będzie zorganizowane to może uda mi się wpaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek ja miałem na myśli raczej audi-tematyczny spot niekoniecznie samych A4. Może ktoś się zadeklaruje mamy tydzień czasu jak się nie uda to przesunie się na inny termin lub tak jak wspomniałeś z tymi gokartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga !!!

Klubowe zawody kartingowe - Audi Warmia i Mazury v.2
15 październik w godzinach 17:30 - 21:00

Poprzednia edycja wyszła całkiem nieźle więc zanim zrobi się zimno i quattro poprawi nam humor zapraszamy Was Drodzy Miłośnicy Marki na klubowe zawody kartingowe. Impreza odbędzie się na torze Kormoran w Olsztynie http://torkormoran.pl/
Przy założeniu, że zbierzemy grupę około 20 osób koszt udziału w wydarzeniu wyniesie 82zł od osoby. Cena uwzględnia gwarantowane 3 przejazdy dla każdego i salę VIP. Dla osób nie posiadających kominiarki koszt wzrasta o 6 zł. Jeśli natomiast nie masz karty członkowskiej to za bagatela 1zł wyrobimy Ci jednodniową opaskę uprawniającą do przejazdów. Zarówno kominiarki jak i opaski kupujecie samodzielnie na miejscu.
Będziemy się ścigać w formule Grand Prix (3 przejazdy = trening, kwalifikacje, wyścig), lecz tym razem podzielimy się na 2-3 grupy wg. kategorii wagowej. W związku z tym, że do 12 października musimy wpłacić zaliczkę wymagana jest przedpłata na konto. W tym celu należy wypełnić formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPaQdBG4mQ0J_u0TvwxrMTX3h5_5Shp7n6qtf5KifVbBhLtw/viewform'>FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


W celu dokończenia rejestracji przelej na konto kwotę 82 zł., do wtorku 11 października 2016 r. włącznie. W środę drukujemy listę i opłacamy imprezę.
Dane do przelewu:
Damian Niski
77 1020 3639 0000 8802 0059 1966

w tytule przelewu podaj imię i nazwisko uczestnika zawodów

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (30 osób )!!!
DECYDUJE KOLEJNOŚĆ REJESTRACJI I WPŁYWU PRZELEWU!!!


Jeżeli do 11 października nie zbierzemy 20 osób to wpłaty wrócą na Wasze konta i impreza się nie odbędzie.

Na imprezę zapraszamy oczywiście wszystkich bez wyjątku - nawet tych którzy nie chcą się pościgać. Przyjeżdżajcie po prostu jak na normalne spotkanie, można będzie pokibicować, spotkać się z innymi, będziemy mieli salę gdzie będzie można usiąść na kanapach itp.

WYDARZENIE NA FB

Poprzednia edycja klubowego ścigania wypadła tak: KLIK

Do zobaczenia na torze!!!

Edytowane przez eSPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś ma pożyczyć miernik grubości lakieru? Jutro jadę ze szwagrem oglądać autko. Oczywiście nie za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyja jest czarna Audi z Pieczewa? Dokładnie z końca ulicy Gębika? Chyba czarna bo wczoraj w nocy widziałem i nie jestem pewny koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja audi stoi przy ulicy Gębika nie jest jest jeszcze oklejona naklejkami z forum ale widziałem na mieście identyczną audi. Wczoraj przechodziłem koło czarnej audi z naklejką A4-klub na klapie (avant) i mnie zaciekawiło czyje to auto. Nie jestem pewny czy to jest A6 C6 po dosłownie przebiegałem obok a na klapie nie było oznaczeń. Na pewno nie chodzi mi o czarną audi A6 oklejoną jako taksówka bo akurat jej właściciela znam :)

Edytowane przez windus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pewnie czarna B7 z wlepą na klapie. Też czasami ją widuje ale nie wiem kto to . Jest jeszcze czarna A6 C6 Avant na Gębika która należy do żony brata :) A ja na Jeziołowicza widuje taką jak Twoja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...