Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się zamelduje tutaj :a4fan::quattro: olsztyniak.

Widzę że jest nas parę osób z krainy tyjąca jezior na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

taktuś, ja byłem :) Micek chciał być :) .... Witamy NOE i cieszymy się, że odnalazłeś się wśród rodaków ;):a4fan::a4fan::a4fan: ... słuchajcie na razie chmury zakryły niebo więc nie ma co się zbierać ale jak tylko znowu pogoda się poprawi to się do Was odezwę no i miło będzie się spotkać na grillu. pozdrawiam Robson. ps. napiszcie mi PW ze swoimi numerami komórek to wrazie nieobecnoci na forum wyslę Wam smsa z miejscem i godziną spotkania

[ Dodano: 05-04-2007, 11:14 ]

jdlugozima, wyslij mi swój numer na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zmienić temat na: Spoty Warmińsko-Mazurskie

Ustalmy termin spota: proponuję niedzielę 15. kwietnia, na parkingu przy Centrum Konferencyjnym w Kortowie II na godz. 17.oo

Ja będę na pewno!!!

Robson choćbyśmy byli być we dwoje- to bądźmy :exclaim: ,

choć oczywiście zapraszam wszystkich chętnych :a4fan: [/b]

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 06-04-2007, 11:40 ]

zrobione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś, niedziela... hmm 12 kwietnia jadę z żoną do Warszawy bo musi się położyć przed porodem do szpitala więc nie wiem czy będę w olsztynie ale jak będę to na pewno się pojawię, napisz mi na PW numer Twojej komórki taktuś to do Ciebie przedzwonię w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooooooo...

Tutaj jeszcze dziś nie byłem.

Wesołych Świąt Robaczki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mnie nie będzie na spocie, bo wyjeżdżam po świętach na miesiąc jak wrócę w maju to na pewno wpadnę na jakiś spot W-M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy jestem z okolic olsztyna prawie codziennie jestem w miescie...tylko ze pracuje w delegacji..ale zlocik bardzo chetnie...mysle ze cos ruszy

[ Dodano: 08-04-2007, 15:40 ]

troche lipa raczej nie bedzie mnie w niedziele po swietach..szkoda ale na pewno da sie jeszcze zorganizowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w gronie W-M lukasho2, będzie dużo okazji to fakt :) ale musimy się zebrać zwłaszcza, że mamy gdzie w przeciwieństwie do Kolegów z Centralnej, którzy nie mają pięknych jezior tuż za domem ;) Korzystajmy więc z uroków swojego regionu lukasho2 - proszę o numer komórki na PW, będę mógł Ci wysyłąć smsy z datą i miejscem spotów pozdrawiam Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek a masz już nowy numer ? :)))

[ Dodano: 11-04-2007, 11:34 ]

Moze zrobimy tak...Niech kazdy napisze kiedy ma jakis wolny czas wtedy sprobujemy zgrac to wszystko i moze wkoncu jakis spocik wypali...

ale wstępnie Taktuś nagrał niedzielę, ja bardziej jak moja Żona wróci ze szpitala będę dostępny ale wrazie coś mogę nagrać Wam grilla w Kortowie :a4fan:

[ Dodano: 11-04-2007, 11:37 ]

aaa... Panowie zapomniałem Wam napisać wrazie jakich kolwiek problemów z klimą polecam Wam Icemana - członka naszego forum, naprawiałem u Niego wczoraj klimę, pełen profesjonalizm, super ceny i bardzo miła obsługa. Kolega jest z Koszalina ale naprawdę warto się do niego wybrać, na własnej skórze przekonałem się że większość naszych regionalnych speców od klimy do piet mu nie dorasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć micek, usuń proszę błąd w temacie - spoty Wa(brak r )mińsko Mazurskie i dodaj kilka wykrzykników i jakąś buźkę będzie bardziej widoczny ;).

:a4fan: W-M scy Fanatycy A4 zgodnie z ustaleniami proponuję jutro spotkanie przy grillu w kortowie, w związku z tym że termometr pokazał sporo kresek, moja pszczółka się błyszczy po dzisiejszym prysznicu pod realem :) a klima ma po co działać proponuję bysmy spotkali się jutro na : 1.parkingu przed centrum konferencyjnym w kortowie lub 2. na parkingu obok myjni przy realu, możemy zrobić grilla ja przygotuję grillka i węgiel. Zaproponujcie godziny które Wam pasują to jakoś zgramy... wrzie gdyby nie wszyscy odczytali pozwolę sobie do Was poźniej zadzwonić, Ci któzy przeczytają post proszę o potwierdzenie i podanie godziny która odpowiada na spot pozdrawiam Robson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dostosuje do godz tylko mam problem z funduszem na paliwo jak przed chwila zerknelem no ale postaram sie to jakos zalatwic...i mam nadzieje ze bedzie Nasz chociaz z pieciu bo widze ze bardzo zadko koledzy tutaj zagladaja... :cry::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej nie wiem czy jest sens żebyś tracił kasę na paliwo bo nikt oprócz Ciebie i lukasho2 nie odpisał mi ani na sms ani na forum, lukas jest na śląsku więc jutro go nie będzie a z resztą niewiadomo.. więc jak uważasz jak masz ochotę to przyjedź pogadamy wrzucimy coś na ruszt jak nie to przełożymy na następną niedzielę może wtedy chociaż 3 nas będzie :bicz::bicz::bicz: Panowie mobilizacja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loco, ja też będę

proponuję w Kortowie przy Centrum Konferencyjnym o godz 17.00 ( jak już wcześniej napisałem ), grill- super sprawa

DO JUTRA!!!

a, Panowie czemu w nazwie tematu nie ma myślnika? co się z nim stało? w oficjalnej nomenklaturze przy nazwie naszego województwa powinien być :exclaim:

no i wykrzykniki- niech będą normy ( wydaje się że powinny być trzy!!! ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...