Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny Subwoofer A4 B5 do sedana


Przemek.1997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, myślałem ostatnio nad montażem w moim sedanie subwoofera od avanta, z samym mocowaniem jakoś bym poradził, tylko chciałem się zapytać o podłączenie, w jaki sposób to podłączyć? W aucie mam radio Audi Symphony 1, oryginalne głośniki w przednich drzwiach i tylnej półce a w bagażniku oryginalną zmieniarkę na 6 płyt. Jak do tego podłączyć taki subwoofer żeby to grało? Jaki wzmacniacz do tego?

Edytowane przez Przemek.1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy to warte zachodu , gać będzie słabo a roboty tyle co byś zrobił zabudowę pod konkretny głośnik w boczku i wtedy tylko kable jakiś wzmak i gra ładnie , sedan ci nie da takich efektów dźwiękowych co kombi, bo ma bagażnik zabudowany, kombi natomiast ma otarty, zasłania go tylko roleta więc bas dostaje się do kabiny, nie bez powodu oryginalnie nie wkładali tego do sedana , po prostu było to bezcelowe.

Ale jeżeli jesteś uparty, to na pewno trzeba dołożyć kabli, kupić oryginalny wzmacniacz i kostki wszystkie, nie jestem pewny czy masz w ogóle podłączenie w radiu do takiego suba, ponieważ nie oszukujmy się, radio jest stare jak świat i nie daje żadnych efektów dźwiękowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja mam u siebie w sedanie komplet Bose i do tego suba Bose z Avanta - jak dla mnie gra pięknie. Jeśli chcesz więcej informacji to dawaj PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...