Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Grzesiek i jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5 1.8T. Mieszkam w Krośnie woj. podkarpackie. 
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, grzesiek210 napisał:

jestem szczęśliwym posiadaczem

witam,

to się okaże z biegiem czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Piotrek niedawno stałem się posiadaczem A4 B6 S-line 2003r, 1.9TDI AVF.

Mieszkam w okolicach Krosna, woj. Podkarpackie

Pozdrawiam

1.jpg

Edytowane przez Borys87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. od tygodnia moja córka jest posiadaczką audi a4 b5. przy aucie trzeba troche popracować więc pewnie sporo będe korzystał z forum. jeżeli będę w stanie pomóc to też chętnie podpowiem innym użytkownikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Od tygodnia jestem posiadaczem A4 B8 i mam nadzieję, że na forum dowiem się więcej o tej maszynce. Pozdrawiam z okolic Cieszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch latach użytkowania sprawuje się super, więc śmiało mogę napisać, że jestem szczęśliwym posiadaczem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

 

może ktoś pomoże chciałbym założyć kamerkę cofania do mojego audi bez nawigacji  ( łódź i okolice )

z góry dziękuje za pomoc

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Michał jestem z okolic Radomia (woj. Mazowieckie) i od około roku posiadam Audi A4 B7 sedan 2.0 ALT B+LPG.

Witam wszystkich!

Edytowane przez jankess13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim;) mam na imię Damian, mieszkam w Wadowicach (woj. Małopolskie), mam nadzieję, że uda mi się w realu spotkać z kimś z forum:D fajnie jest zobaczyć modyfikacje lub doradzić się czym ewentualnie można zwiększyć osiągi. Pozdrowienia klubowicze:D

Edytowane przez Tyson1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem ze Świdnicy. Od jakiegoś mmiesąca posiadam     A4 b5 95.r 1.6

Moje pierwsze autko ?? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Damian i jestem właścicielem audi a4 b7 z 2005 roku z silnikiem 1.9 tdi 116 km 

Edytowane przez damian1991ino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam jestem nowy

Spoiler

więc prosze o wyrozumiałość a mianowicie chciałbym watawic do swojej audi a4 b6 takie radio http://allegro.pl/radio-canva-7-2din-android-gps-bt-wifi-divx-usb-i6892849999.html i mam pytanie co musze wymienic w aucie zeby to radio pasowało aktualnie mam orginalne radio 1 din 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.Reszta jest opisana na forum tylko trzeba się rozejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo gorąco. Jestem świeży na forum więc chciałem wszystkich serdecznie pozdrowić . Obecnie jeżdżę włoszczyzną ale kto wie czy następnym wozem nie zostanie Audi. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

koledzy chodzi mi o pompke zamka centralnego o numerach 8l0 862 257 l .Mam pytanie czy moze podejsc inną literka na końcu . Własnie mam problem rozsypal sie wirnik 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Spoiler

 

moze tu ktos mi pomoze z problemem

Cały czas uruchamia mi sie sygnał w bagazniku jest to zabezpieczenie przed odholowaniem , tak wiem w boczku sa dwa przyciski alarm wnetrza i pochyłu jednak wciskajac je nie pozbywamsie problemu. Auto podpinalem pod VAGa 3krotnie nie mozna skasowac błedu który jest w komforcie wnetrza! powiem jeszcze atto nie ma ksenonów VAG pokazuje jeszcze ze mam odcięty alarm głowny samochodu. Lecz co zrobic z pikaniem w bagazniku. Forumowicze ratujcie bo nasi mechanicy tylko mi rece rozkładaja czymozna to w jakis sposób rozpiac czy cos innego VAG nic nie pomoze bo błedu nie mozna skasowac. dodam podczas jazdy nie pikało ale teraz nawet wtedy pika

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...