Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Adaptacja FIS


Krypol23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Chciałbym odblokować sobie pełny FIS z możliwością komputera pokładowego,lecz problem polega na tym że gdy wchodzę w Licznik 17-->Adaptacja 10-->Kanał 19 mam tam wartość 100 i nie wiem co z tym dalej zrobić ma ktoś jakiś pomysł czy ja coś robię źle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie sam sobie już odpowiedziałeś na to pytanie czyli Ty żle robisz.odblokowanie pełnego fisa wiąże się z wymianą modułu kierownicy oraz manetki od spryskiwaczy w której jest przycisk do przechodzenia między funkcjami inaczej niby jak chcesz sprawdzać sobie poszczególne funkcje

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem że trzeba wymienić manetkę,ale czy podłączenie drugiej manetki zmieni wartość ze 100 na inną?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś samo nic się nie zmieni, nową manetkę musisz zakodować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym odświeżyć temat gdyż po zamontowaniu manetki zakodowaniu jej mam problem z odblokowaniem fis-a. W adaptacji na kanale 19 mam wartość 100 co z tym dalej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakoduj

01200 albo 01000

 Tu ściąga jak kodować:

XXXXX

0XXXX: Illumination (pointer and scale) only active with lights on

1XXXX: Pointer illumination on active with ignition on, scale (1st dimming characteristic) and pointer illumination active with lights on

2XXXX: Scale illumination (1st dimming characteristic) active with ignition on, scale and pointer illumination active with lights on

3XXXX: Scale (with 2nd dimming characteristic) and pointer illumination active with ignition on or lights on

X0XXX: Only level 2 (long-time memory)

X1XXX: Levels 1 and 2

XX0XX: DIS 1

XX1XX: Highline without DIS, i.e. no drive time alarm, no washer fluid, brake light or bulb warning (even in check sequence) and "Computer" menu option not selectable; trip computer displays range only (no switch function)

XX2XX: DIS with menu guidance

XX3XX: DIS with menu guidance and units switching

XXX0X = Lap timer readout not active (only RS4)

XXX1X = Lap timer readout active (only RS4)

XXXX0: Radio clock inactive

XXXX1: Radio clock active

XXXX2: Radio clock not active and sports seats active (only RS4) (with PR no. Q4P)

XXXX3: Radio clock active and sports seats active (only RS4) (with Pr no. U2A and Q4P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodowanie 01000 weszło i jest ok tylko nie wiedzieć czemu nie reaguje na inne kodowania nawet jak je przyjmie a dokładnie opcje oświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...