Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda pod kołem zapasowym audi A4B7


Tomex1981

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś się zetknął z podobnym problemem, w miejscu pod kołem zapasowy mam wodę , Podłoga cała, śladu rdzy nie widać, wszystkie zaślepki są na miejscu . Którędy tam może się dostawac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hugo911 napisał:

A to na pewno woda? Nie np płyn do spryskiwaczy?

Woda sto procent i chyba to po myjni bo jest czyściutka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w komorze koła zapasowego przypadkiem nie masz jakiś zaślepek? Mycie miałeś z opcją mycia podwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hugo911 napisał:

Czy w komorze koła zapasowego przypadkiem nie masz jakiś zaślepek? Mycie miałeś z opcją mycia podwozia?

Myłem normalnie auto na myjni bez mycia podwozia. Zaślepka jest w komorze , wszystko na swoim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wróżenie z fusów bo może się lać z kilku miejsc m.in na uszczelce klapy, z anteny dachowej (o ile posiadasz), któryś z korków we wnęce koła może puszczać. Najlepiej by było wyjąć wszystko z bagażnika i patrzeć którędy się leje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W dniu 28.11.2017 o 16:15, hugo911 napisał:

Trochę wróżenie z fusów bo może się lać z kilku miejsc m.in na uszczelce klapy, z anteny dachowej (o ile posiadasz), któryś z korków we wnęce koła może puszczać. Najlepiej by było wyjąć wszystko z bagażnika i patrzeć którędy się leje.

...znajomy kiedyś miał podobny przypadek - wejdź do wnętrza auta,ktoś niech leje wodą po samochodzie - a Ty patrz !!!  brak przecieków ,wówczas szukaj w podłodze...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie auta u mnie też stała tam woda. Odessałem, osuszyłem i problem nigdy nie powrócił. Podejrzewałem wtedy uszczelke klapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej zwrócił uwagę. Nic tu podwozie nie jest winne- albo wymieniona pokrywa bagażnika źle spasowana albo uszczelka pokrywy. Pakuj się do bagola, kolega niech poleje klapę z góry wodą z węża i będziesz wiedział gdzie tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...