Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8 T sedan butla do lpg


Robson1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie o wielkość butli jak w temacie podejrzewam że temat już był poruszany ale nie mogę znaleźć. Gazownik założył mi 55l ale codziennie robię 95km a ta wystarcza na ledwo 335km. Czy ktoś może wcisnął większą bańkę w miejsce po zapasie bez zmniejszania bagażnika. Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam butle 67l, podłoga podniesiona 1cm wyzej ale w niczym to nie przeszkadza, 55l lpg wchodzi na stacji i robie na tym ok. 400km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JeJu napisał:

ja mam butle 67l, podłoga podniesiona 1cm wyzej ale w niczym to nie przeszkadza, 55l lpg wchodzi na stacji i robie na tym ok. 400km 

No to mało bo ja mam butle 53litry a wchodzi 49 ( po modach)  zawór nadal odbija. 

A robie na tym 370km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem zaznaczyć że nie mam nic podgięte ani wymodzone. instalacja roczna wiec nie chce nic kombinować. może w przyszłości :) latem zrobie do 430km także chyba dobry wynik 13 l / 100km. jakby mi wchodziło prawie na max to może bym przejechał 500km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JeJu napisał:

jakby mi wchodziło prawie na max to może bym przejechał 500km 

Kwestia odpowiedniego ustawienia pływaka w butli i masz .☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam założoną 55 obawiałem się że 62 może wystawać minimalnie trzeba by wyciąć pewnie mocowanie koła i by siadła niżej na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaj na 62L  tylko do tego może dojść koszt wielozaworu o którym nikt nie wspomniał koszt ok 200zł bo butla będzie wyższa i trzeba aby wielu zawór miał do tego przystosowany pływak oraz rurkę ssącą gaz,  dodatkowo można jeszcze poprosić o podgięcie pływaka będzie on odbijał w późniejszym czasie może z 2 litry więcej wejdzie paliwa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...