Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż radia-problemy!


David1PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, audi a4b5 98r. Szukam osób ,które znają sie na temacie i mi pomogą w tym, mianowicie zakupiłem sobie nowe radyjko ''MD-180''  posiadałem radio stare ''chorus''-pierwszy problem to kostki, z fabrycznego  radia jest ich sporo(narazie nie mam zdjęć  tych kostek ale postaram sie dodać, wybaczcie mi)zakupiłem uniwersalną przejściówkę wsadziłem tam czarną i brązową kostkę, pozostała mi tylko czerwona,trzy małe kostki zółta ,biała, i  zielona, oraz wejscie od anteny i widocznie to masa z obudowy. myślałem  by udać sie do jakiegoś serwisu by jakoś reszte kostek podczepili pod jeden kabel czy jakoś tak,A dodam ,że jeszcze nie działają mi tylne głośniki to wina pewnie tych kostek bo są nie podłączone.dodatkowo mam kilka pytań do was.

1-co oznaczają na radiu 4x75W ;4x25W itp..

2-jaki może być koszt podłączenia reszty kostek tak jak powinno być, aby wszystko działało włącznie z radiem.

3-jakie głośniki ohmy, właściwości, tak aby dobrze grało przy tym radyjku 4x75W.

Z góry dziękuje:)

 

do czego są te kostki? orginalne radio chromus to jest (nr1), a nowe radio ma takie wejścia zdj (nr 2)

zdj nr1

Znalezione obrazy dla zapytania audi a4b5 radio złącze iso

 

zdj nr 2:

Znalezione obrazy dla zapytania md-180

tą wiązke posiadam ale po podłaczeniu czarnej i brązowej kostki działają tylko dolne przednie głośniki w drzwiach,  co zrobić by wszystkie kable były podłączone jak by ktoś znalazł jakąś wiązke dobrą, podziekował bym.

Edytowane przez David1PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to ale jakoś obrazki sie nie ładują mi jakiś problem mam, a by dużo pomogły.

 

Edytowane przez David1PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...