Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka bagażnika


max222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z tą lampką nie działa po podniesieniu klapy w pozycji neutralnej oraz 1 podświetlenie iluminacyjne działa .Lampka w pokrywie bagażnika działa i są komunikaty na fisie czyli z mikrostykiem w zamku chyba ok.Co jeszcze może być tego przyczyną acha napięcie w kostce jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak z zamkiem, mam podobnie u siebie. Jak podniosę klapę to nie zawsze świeci ta lampka co oświetla przestrzeń bagażową, przy czym fis pokazuje otwartą klapę - jak walnę ręką w zamek to lampka się zapala - sądzę, że w zamku klapy jest podobnie jak w zamku drzwi, tzn. są tam dwa mikrostyki; jeden odpowiada za informacje na fisie, a drugi za lampkę w suficie. Sprawdź czy u Ciebie metoda siłowa (walnięcie w zamek ręką) zadziała i daj znać.:grin:

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem siłowy nie zadziałał.Przyczyną okazał się ułamany pin z płytki lampki poza tym luty wyglądały dość nieciekawie.Kupiłem okazyjnie z a4 b7 i w bagażniku w końcu jasność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2017 o 18:21, max222 napisał:

Problem siłowy nie zadziałał.Przyczyną okazał się ułamany pin z płytki lampki poza tym luty wyglądały dość nieciekawie.Kupiłem okazyjnie z a4 b7 i w bagażniku w końcu jasność

hmm.. u siebie w sumie nie zaglądałem nigdy do tej lampki, może u mnie jest podobnie, a walnięcie w zamek rusza całym autem i się w lampce też coś "naprawia". Muszę zajrzeć jak u mnie ta lampka wygląda. Masz może zdjęcie jak twoja stara lampka wyglądała w środku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie przelutowalem lampkę, bo styki przelacznika mialy zimne luty na polaczeniu z płytką. Jesli jednak lampka bialo-czerwona w klapie nie dziala to wtedy jest problem z mikrostykiem w zamku.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz_mk2 napisał:

hmm.. u siebie w sumie nie zaglądałem nigdy do tej lampki, może u mnie jest podobnie, a walnięcie w zamek rusza całym autem i się w lampce też coś "naprawia". Muszę zajrzeć jak u mnie ta lampka wygląda. Masz może zdjęcie jak twoja stara lampka wyglądała w środku??

 

42 minuty temu, bobikos napisał:

Ja u siebie przelutowalem lampkę, bo styki przelacznika mialy zimne luty na polaczeniu z płytką. Jesli jednak lampka bialo-czerwona w klapie nie dziala to wtedy jest problem z mikrostykiem w zamku.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

nie moja ale tak to wygląda po wyjęciu kostki powinno być 5 pinów ja miałem tylko 3

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...