Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam na imię Bartek jestem z Ciechanowa woj.Mazowieckie i chciałem się z wami miło przywitać. Od Października jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 2.0 ALT ben z instalacją LPG którą założyłem zaraz po kupnie auta, jest to Stag 4.Powiem wam, że auto bardzo mi się podoba chodź mam w nim małą ustereczkę i mam nadzieję że mi z tym pomożecie tu na forum ale to opiszę w innym dziale.Audi ma dobre wyposażenie z którego będę napewno korzystał i cieszę się że to ma bo właśnie chciałem żeby moje nowe auto to miało czyli 4x el szyby, tempomat, podłokietniki przód i tył no i ładnie grają głośniki z oryginalnym radiem i sooboferkiem :) Także ja się bardzo cieszę z zakupu i witam się z wami.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc wszystkim [emoji4]
Od tego miesiaca jestem posiadaczem a4 b7 2005r.
Posiada navi, fis, fotele kubelkowe, na ktore nie moge znalezc pokrowcow... [emoji4]
Sa troche wytarte [emoji4]
Nie wiem co jeszcze siedzi w tym autku, bo ktos zerwal kartke z wyposazeniem i dopiero je poznaje...

Siemanko
A jaki motor masz w swojej b7?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 S-line, chciałem sie przywitać 

Pozdrawiam wszystkich :)

audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem Bartek Od dawna przeglądam Forum ale Wkoncu wypadało by pokazać swoje auto . Pozdrawiam . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

W końcu, z dość dużym opóźnieniem WITAM się z Wami w cywilizowany sposób (podziękowania do Moderatora za przypomnienie).

Od ponad roku użytkuję służbowo A4 B9 (jak w tytule). Prywatnie A5 B8.5. Mieszkam w Poznaniu.

Przez wiele lat w kręgu moich zainteresowań były VW: B6, B7 i nadal jest B8 użytkowane przez moją mamę a cały czas doposażanie przeze mnie:-)

Audi daje podobnie duże możliwości modyfikacji jak wspomniane VW i dlatego też dla mnie jest tak dużym źródłem pasji i zaangażowania w poszukiwanie 'zmian na lepsze'.

Pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

JESTEM TU NOWY I Z GÓRY PRZEPRASZAM JEŻELI POPEŁNIĘ JAKIŚ BŁĄD W UŻYTKOWANIU FORUM.

Spoiler

MAM PROBLEM Z MOJA AUDICZKA, MIANOWICIE PO DŁUŻSZYM POSTOJU (6-8h) CIĘŻKO ODPALA ZA PIERWSZYM RAZEM NATOMIAST ZA DRUGIM PALI OD TZW '' STRZAŁA''. JEST ZAŁOŻONA INSTALACJA GAZOWA (SEKWENCJA). W OSTATNIM CZASIE WYMIENIONE ŚWIECE, PRZEWODY, KOPUŁKA + PALEC, SONDA LAMBDA ORAZ REDUKTOR OD GAZU. POMPA PALIWA SPRAWNA. NIE MAM POMYSŁU CO MOŻE JESZCZE BYĆ PRZYCZYNĄ, GAZOWNIK ODSYŁA DO MECHANIKA A MECHANIK DO GAZOWNIKA I KAŻDY ROZKŁADA RĘCE. MOŻE KTOŚ MIAŁ PODOBNY PRZYPADEK ?

POZDRAWIAM. :)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Łukasz jestem z okolic Poznania i nosze sie z zamiarem kupna audi a4 b5 kombi, mam nadzieje ze pomozecie mi w wyborze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam na imię Mateusz. Aktualnie jeżdżę Audi A4 b6 2.0 fsi [awa] Avant. Pochodzę z okolic Bydgoszczy. Mam w planach przesiadkę w ten sam model, ale silnik 3.0 i quattro. Także będę niedługo robił biznesy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników! Nazywam się Rafał, mieszkam w okolicach Sokołowa Podlaskiego. śmigam A4 b6 1.8T (AVJ) już od jakichś 5 lat
 

Pozdrawiam
Trafik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klub! Jestem Norbert jestem z Świdwina, aktualnie latam passatem, ale następnym moim autem będzie (nie może) audi a4 b7.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem z Krakowa, jeźdzę A3 8P 2,0 tdi z 2006r i w planach jest zmiana samochodu, też na audi, ale chciałbym dodać 1 do 3 po literce A. Na pewno przed zakupem pojawią się pytania dlatego będę liczył na waszą pomoc

Pozdrawiam

Edytowane przez LUKENSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam a4 b5 1.9tdi 90km 1z z 1996r

Spoiler

problem polega na tym że szarpie autem przy ruszaniu do przodu i do tyłu auto zimne czy ciepła nie ma różnicy ktoś coś miał podobnego? :( z góry dzięki :D 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Z tej strony Konrad ze świętokrzyskich dróg ;)

Jestem w trakcie poszukiwań wymarzonego Audi A4 B5.

Obecnie jeżdżę Renault Megane IIphI dCi, którego właśnie niedługo planuję wymienić na czwórkę, ale o tym już w innym temacie.

Od 2010r. krążę z Wami po Polskich drogach. Hobbystycznie zajmuję się wirtualnym tuningiem, moto-fotografią. Od lat jestem wielkim fanem modyfikowanych aut i taki właśnie pojazd zamierzam sobie "zbudować". Staram się być samodzielny, opcja SZUKAJ jest mi również znana więc postaram się nie męczyć nikogo głupimi pytaniami :P

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na forum :thumbup1:

Edytowane przez KonradD555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Wróciłem do grupy VAG po sprzedaży hondy accord postanowiłem kupić a4 z 2014 w nadwoziu kombi w pakiecie sline. Na ta chwile same zalety pierwsze auto w którym nie mam ochoty na żadne mody oprócz ciemnych szyb.

 

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na forum[emoji106]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...