Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G+ nie usypia się


corradoowner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem jak w temacie. Nie zawsze usypia mi się MMI. W momencie kiedy się nie uśpi, pobiera prąd z aku wielkości ok 1A. Wygląda to tak, że po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki wszystko gaśnie. Po ponownym włożeniu w 1 pozycji lub zapłon MMI startuje od razu bez ekranu powitalnego. Czy miał ktoś podobny problem? Nie wiem czy szukać problemu w instalacji czy winna jest sama MMI. Może ktoś ma jakieś schematy elektryczne instalacji. Dodam, że nie ma żadnych błędów. W piątek kolega wgrał oryginalny soft i przez cały piątek i sobotę MMI działało jak powinno po czym dzisiaj znów przestała się usypiać. Ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie w aucie była mmi 2g. Poprzedni właściciel zmienił na 3g, może to coś pomoże. Nie wiem czy gateway został zmieniony. W tej chwili mam gateway o numerach 8T0 907 468 P i drugi numer 8T0 907 468 K, czyli żaden z tych, które obsługują mmi 3g, opublikowane przez wrclaguna tutaj na forum. Jestem prawie pewien, że wcześniej jak sprawdzałem prąd spoczynkowy a mmi była uśpiona to wartość prądu wynosiła 0,02A. Jutro będę się bawił i sprawdzał prąd z uśpioną i odłączoną od prądu MMI i zobaczymy co wyjdzie. W tej chwili jest wgrana najwyższa wersja oryginalnego softu i po około 10-15min jak uruchamiam auto bądź sam zapłon to mmi startuje z ekranem powitalnym. Przydałby się schemat instalacji MMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...