TV 4K - Kupno

37 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Takie samo pierd... jak w przypadku androida. Jeżeli nie będzie aktualizacji to sprzęt przestaje działać?!?! Ja aktualizacje wyłączyłem praktycznie od razu za namową serwisanta. Nic nie wnosiły. Z ciekawości sprawdziłem po jakimś czasie i mam kastrata webos 2,5. I działa. Więc dlaczego narzekać? Czyli najważniejsze dla niektórych to mieć aktualizacje a obraz i dźwięk schodzi na drugi plan :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    2 minuty temu, rybus85 napisał:

Takie samo pierd... jak w przypadku androida. Jeżeli nie będzie aktualizacji to sprzęt przestaje działać?!?! Ja aktualizacje wyłączyłem praktycznie od razu za namową serwisanta. Nic nie wnosiły. Z ciekawości sprawdziłem po jakimś czasie i mam kastrata webos 2,5. I działa. Więc dlaczego narzekać? Czyli najważniejsze dla niektórych to mieć aktualizacje a obraz i dźwięk schodzi na drugi plan :grin:

dokładnie nie wszyscy dzisiaj maja dostęp do neta a TV im graja

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie do końca, obraz obrazem, ile tak na prawdę jesteśmy w stanie zauważyć różnic pomiędzy matrycami. Ale jak mam się użerać ze sprzętem za kilka tyś złoty to chyba nie o to chodzi ;) Szczególnie, że wg mnie jest przepaść pomiędzy WebOS a np Tizen, na korzyść tego drugiego. 

Android to jest dobry przykład oprogramowania, którego nie warto aktualizować bo może być gorzej niż lepiej.

Nie moje pieniądze i mam to gdzieś co kto robi ze swoimi, ale mnie nikt nie uświadomił w co się pakuje, więc jeśli mogę to staram się podzielić spostrzeżeniami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Teraz to tylko pozostaje metlik w glowie hehe :P Co wybrac :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    3 godziny temu, kodzak0 napisał:

Teraz to tylko pozostaje metlik w glowie hehe :P Co wybrac :P

kolego podaj kwotę to ci podam konkretnie jaki model masz kupić

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    20 godzin temu, rade napisał:

No nie do końca, obraz obrazem, ile tak na prawdę jesteśmy w stanie zauważyć różnic pomiędzy matrycami. Ale jak mam się użerać ze sprzętem za kilka tyś złoty to chyba nie o to chodzi ;) Szczególnie, że wg mnie jest przepaść pomiędzy WebOS a np Tizen, na korzyść tego drugiego. 

Android to jest dobry przykład oprogramowania, którego nie warto aktualizować bo może być gorzej niż lepiej.

Nie moje pieniądze i mam to gdzieś co kto robi ze swoimi, ale mnie nikt nie uświadomił w co się pakuje, więc jeśli mogę to staram się podzielić spostrzeżeniami.

między matryca 60hz a 120hz to jest przepaśc jeżeli chodzi o ostrość i płynność ruchu

Edytowane przez wyzyk83

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tak jak pisalem max do 3tys. o ile nie wyjda mi jakies inne sprawy.

Taka ewentualnosc to jest to

Samsung UE49KU6470S

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta