Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kierownica multi


bauzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem że poradnik odnośnie tego jest ale mam pewne pytania i mam nadzieję że ktoś uprzejmy pomoże

Chodzi o a4 b7 mam zwykłą kierownicę czteroramienną i wogole bieda nawet FIS nieodblokowany wiem że aby dokonąc tej zamiany potrzeba nowej kierownicy 2 wiązek i modułu ale może jest szansa że któraś z tych części zostanie z tego zestawu który mam teraz. I teraz pytania.

Jak sprawdzić czy któryś z 4 elementów może zostać z tego co mam teraz w samochodzie

Czy jeśli założę multi kierownicę i odblokuje FIS to czy będę mogł go obsługiwać właśnie nią

Dzięki i pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli założę multi kierownicę i odblokuje FIS to czy będę mogł go obsługiwać właśnie nią
Dzięki i pozdawiam


Nie, kiera nie bedziesz mogl obslugiwac, jezeli dobrze zrozumialem pytanie.

Co do tego czy moga zostac jakies czesci to raczej nie. Zreszta, wszystki nr czesci masz opisane w temacie o kierze multi oraz fisie.

Modul i tasma musi zostac zmieniona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego służy przycisk Mode na kierownicy?

Wiem że opisane a jakbym chciał sprawdzić czy może któraś z części nie jest teraz w samochodzie to co trzeba wszystko rozebrać i patrzeć po nr ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czego służy przycisk Mode na kierownicy?
Wiem że opisane a jakbym chciał sprawdzić czy może któraś z części nie jest teraz w samochodzie to co trzeba wszystko rozebrać i patrzeć po nr ? 



Nie wiem i nie chce wprowadzac w blad z przyciskiem „mode”.

Tak, musisz zobaczyc jakie masz nr czesci. Bardzo mozliwe, ze ktoras czesc sie nadaje. U mnie np pomimo tego, ze nie mialem multi, to modul mialem pod multi ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk MODE służy do przełączania książki tel na FIS w przypadku posiadania BT, bez blutka jest on nieaktywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz kompa, brat miał zwykła kiere ale moduł Q, ten moduł obsluguje multi i tempomat, także 1 część by ci zostala,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...