Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gruszka podcisnienia pomocy 1.8t


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

witam zauwazylem dzis przy zmianie oleju wszacy wezyk, okazalo sie ze jest popekana grucha teraz pytanie jak ja znalezc na intenecie zeby ja zamowic? jak ona sie nazywa do czego ona sluzy?? silnik 1.8t w a4 b5 przewody lacza się z intercoolerem, wraz z turbiną i gdzieś idzie jeszcze ten wężyk do góry.. pytanie co to jest za gruszka? 

24331127_1519314001483320_894396942_n.jpg

24829408_1519314021483318_1685684876_n.jpg

24989680_1519313971483323_1516860508_n (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór DV-wpisz na allegro DV 1.8 t APU i już masz.

Edytowane przez sitar
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sitar napisał:

Zawór DV

na 100% to zawór dv? jaki mam zamówić obojetnie jaki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak napisałem wyżej.ewentualnie masz tu link http://allegro.pl/nowy-zawor-odcinajacy-dv-1-8t-audi-vw-skoda-seat-i6714626475.html

Edytowane przez sitar
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, sitar napisał:

Zrób tak jak napisałem wyżej.ewentualnie masz tu link http://allegro.pl/nowy-zawor-odcinajacy-dv-1-8t-audi-vw-skoda-seat-i6714626475.html

dzieki bardzo a powiedz mi co moze byc skutkiem ubocznym jak bede tak jezdzil z tym wezykiem luznym tak jak na foto powyzej??

 

cos sie stanie jak zrobie okolo 150-200km do soboty na takim zaworze nie podlaczonym?

Edytowane przez moras22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli membrana jest uszkodzona to autku brakuje mocy, ale nie orientuje się  co w przypadku braku podciśnienia. Widać po zaworze że już długo  tak jeździsz więc te 200 km nie zrobi różnicy-ale zawór wymień

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sitar napisał:

Jeśli membrana jest uszkodzona to autku brakuje mocy, ale nie orientuje się  co w przypadku braku podciśnienia. Widać po zaworze że już długo  tak jeździsz więc te 200 km nie zrobi różnicy-ale zawór wymień

dzieki za odpowiedz a moze to jest tak zrobione ze podcisnienie jest caly czas i nie musi turbina zasysac i power jest cały czas i nie ma tzw. turbodziury? jest to mozliwe? choc jak sprawdzalem dzis jadac to taka na oko sekunda po wcisnieciu gazu w podloge zanim turbina zacznie dmuchac i dopiero ma power sam nie wiem..  ale dzieki bardzo za informacje zamowilem wczoraj mam nadzieje ze jutro bede mial i w sobote zamontuje. jedyne co moge zrobic to dac strzalke w gore za pomoc. dzieki jeszcze raz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...