Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie,Falowanie obrotow,Spalanie-Pomocy !


Samflak13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiem pewnie ze było to już wszystko pewnie tysiąc razy tłoczone ale moj problem polega na tym,że Błąd stały 16555 P0171 Bank 1 System pomiaru paliwa System zbyt ubogi ależ są błedy ktore pojawiają sie np po 50KM 17549 P1141 Okreslenie obciszenia 16685 P0301 Cyl.1 Rozpoznano wypadanie zapłonu 16688 P0304 Cyl.4 Rozpoznano wypadanie zapłonu 16686 P0302 Cyl.2 Rozpoznano wypadanie zapłonu 16684 P0300 Rozpoznano wypadanie zapłonu 16687 P0303Cyl.3 Rozpoznano wypadanie zapłonu P16518 P0134 Bank1-Sonda Bak aktywnosci

Wszystkie te błedy idzie wykasowac ,Gdy włacze silnik to po wyłączeniu sie ssania okolo po 1 min audi spadnie z obrotów i wraca błąd ''16555 P0171 Bank 1 System pomiaru paliwa System zbyt ubogi '' Reszta dopiero powruci po przejechaniu okolo 50km,Można go wykasowac ale po 1 min lub szybciej samochód przyfaluje i błąd powruci. Po przejechaniu tych 50 km samochód , takze strzela tak jakby z tłumika .  Dodam ze zostaly wymienione Świece,Przepływomierz,Wyczysczona przepustnica,Sprawdzone szczelnsci "Lewe powietrze''.

Audi A4B5 Avant 74kW 101KM Silnik-ANA 1.6

 Byłem już u 4 mechanikow to kazdy kazał wymieniać cos innego cześci wyjdą wiecej niż nowy silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że wymiana części na chybił trafił, nie jest szczęśliwym rozwiązaniem. Dlatego ja w takim przypadku odczytał bym błędy, po czym zrobił bym pomiary, żeby się upewnić co do uszkodzenia. W twoim przypadku sprawdził bym moduł zapłonowy, przewody, świece. Nie kupował bym części bez odpowiednich pomiarów i upewnienia się , że są uszkodzone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...