Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich mam na imie Bartek jestem z poznania i przymierzam sie dopiero do kupna pierwszego Audi (a4b6) 1.8t Q 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, nazywam się Sebastian i jestem z okolic Krakowa. Posiadam a4 b6 1.8t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytających ! Chciałem się ze wszystkimi przywitać oraz pokazać wam moją A4 :) Pozdrawiam wszystkich !

 

Spoiler

 

Trochę danych technicznych :

A4 B7 

2.0TDI BRD 170KM

2007R.

PEŁEN S-Line - wewnętrzny -zewnętrzny 

 

Plany:

Dokładka od Cupry

Pakiet ledowy ( nie mogę dobrać żarówki w5w do oświetlenia na nogi i pod drzwi reszta wnetrza jest) 

Wymiana wadliwej pompy oleju lub regeneracja tej

Zakup felg 19 Plus zakup opon zimowych 17 na felgi S-Line

Może pójdzie troszkę niżej ale to zależy jak będzie wyglądać na 19 na razie zawieszenie z S-Line daję radę ;)

Tablica (szwajcar) na przód 

Ramka klubowa na tył

Lusterka S4

Stacja z androidem 

Montaz podłokietnika 

Mapa silnika i wydech od S4 razem z dyfuzorem 

Sorki za zamazane tablice ale wrzucalem zdjęcia te które mniej ważyły.

FB_IMG_1511959550722.jpg

FB_IMG_1511959557087.jpg

IMG_20171118_151936_599.jpg

 

*Zapraszam tu aby przedstawić swoje auto->Moje Audi Tu się tylko witamy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Spoiler

Bardzo proszę o pomoc. Muszę kupic opony zimowe. Obecnie mam zalozone letnie w rozmiarze 245/40/18. Mam okazje kupic zimowki w dobrej cenie 245/45/18 czy myslicie, ze bedzie ok? Dodam,ze samochod to audi A4 b8 2014r, 1.8tfsi. Z gory dziekuje za pomoc!

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Resztę znajdziesz w odpowiednim dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zostałem posiadaczem Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI rok 1999 Mieszkam w Polanicy-Zdroju woj. dolnośląskie. Na A4 przesiadłem się z Golfa II, którego użytkowałem prawie lat piętnaście a więc dużo o nim wiedziałem. Przyszła chwila na zmianę i o A4 wiem niewiele. Mam za to nadzieję że to forum i życzliwość kolegów pomogą mi w okiełzaniu tego temaciku, a do zrobienia troszeczkę będzie. Witam jeszcze raz i serdecznie wszystkich pozdrawiam. Franio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, oczywiście znalazłem chwilę by się z Wami przywitać, mam nadzieję że wspólnymi siłami ogarniemy moją rozwydrzoną B6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miło mi przywitać się z wami wszystkimi na tym forum :) mam nadzieję że będę mógł tu dowiedzieć się jeszcze więcej na temat samochodów Audi, a może i czasem napisać coś mądrego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo kolega z rewiru ; )
u mnie taka sama przygoda była A3 a teraz od 4 miesięcy jestem posiadaczem A4 B7 3.0 TDI Q ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! mam nadzieję że będę zarywał nocki na tym forum ; D Czasami może i ja coś pomogę ; D u mnie aktualnie golas jeśli chodzi o motor 3.0 TDI Q Audi A4 B7 ale mam nadzieję że z waszą pomocą uda się coś więcej wykrzesać niż 204 KM:banan: Miłego weekendu tym którzy mają w swoim rejonie już biało za oknem :naughty::naughty:!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! 
Nazywam się Marcin, mieszkam pod Warszawą. Jestem stosunkowo młodym człowiekiem - mam 21 lat.
Również od całkiem niedawna jeżdżę Audi A4 B6 z 2004 roku, 2.0 w automacie. Te kilka tygodni wystarczyło, żeby samochód mnie "kupił" :D 

 

Audi2 (Bez rejek).jpg

Edytowane przez Emer112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów :),

jako że nabyłem drugą a4, a przy posiadaniu pierwszej na forum byłem tylko w razie własnej potrzeby :( postanowiłem się przedstawić. Nazywam się Dawid i pochodzę z Czechowic- Dziedzic, lecz na chwilę obecną stacjonuję w Krakowie.

W moich rękach po 12 latach użytkowania przez mojego wujka nabyłem od niego A4 B5 Avant w gnojówce ale z napędem quattro. Auto pochodzi z 1998 roku i ma przejechane niespełna 370000km ;).  To tak słowem wstępu, pozdrówka! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim. Mam na imię Sylwek, postanowiłem dołączyć do forum ponieważ chce zostać szczęśliwym posiadaczem AUDI A4. Auto którym miałem przyjemność jeżdzić do tej pory to niezniszczalny VW Passat B5FL z silnikiem 1.9 TDI PD. Teraz nadszedł czas na Audi. Tylko który wybrać żeby dobrze służył. Mam nadzieje ze to forum mi w tym pomoże :-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem Damian

Jestem z Dębicy a obecnie mieszkam w Tarnowie 

Stałem się posiadaczem AUDI A4 B5 Avant 1.8 APT wersję skandynawską 

wcześniej jeździłem VW GOLF II 1.3 nz --> PASSAT B3 Variant 2.8 VR6 ---> GOLF II 1.3 nz --> no i Audi a4 obecne 

Liczę na dłużą znajomość z AUDI. POZDRO !

 

Edytowane przez RyBa92d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...