Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam na imię Miłosz i pochodzę z Golubia-Dobrzynia (kuj-pom). Ćwierćwiecze na karku, a od sierpnia właściciel swojej pierwszej Audi. Wczesniej jezdzilem VW vento 1.9 TD i Seat Alhambra 2.0T. Pozdrawiam klubowiczów : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

nazywam się Paweł i jestem z Lubawy woj. war-mar. Chciałbym zacząć przygodę na forum, ponieważ myślę nad zakupem Auta. Mam nadzieję, że wniosę coś pozytywnego do  A4-klub

jak i również dowiem się ciekawych informacji z tym związanych. :)

 

Pozdrawiam

Paweł

Pablo 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, wal w quattro :quattro:

Witamy na forum :hi::a4fan: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :hi:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Jako, że stałem się posiadaczem audi a4, z przyjemnością postaram się uczestniczyć w życiu forum :) 

Jestem z województwa warmińsko-mazurskiego, a mówiąc bardziej szczegółowo z Olsztyna :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Spoiler

tak jak w opisie, mam problem z temperaturą silnika a mianowicie, od jakiegoś czasu zauważyłem że wskazówka temp. podnosi się do 90 stopni i nagle opada do zera. Jakieś dwa dni temu zauważyłem że wskazówka w ogóle się nie podnosi. Po otworzeniu maski zauważyłem sporą ilość płynu na silniku i innych podzespołach po głębszej analizie okazało się że wyrzuca płyn przelewem ze zbiornika. Co może być tego przyczyną ??

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z Warszamy i posiadaczem czarnej perełki a4 3.2 fsi cos z 2005 roku [emoji23] no cóż kupiłem dla żony [emoji23]bo sam śmigam na 2oo ale chyba zimowa pora perełka to super rozwiązanie śmiga jak ta lala, a żona na ta chwilę nie siada za sterem ? Aha i mam pierwszą awarię oświetlenie tablicy rejestracyjnej myślałem że to tylko żarówka ale niestety chyba czeka mnie wymiana wiązki bo też nie otwiera się bagażnik na pilota tylko muszę użyć kluczyka [emoji23] ale rocznik zobowiązuje do opieki i wizyty u lekarza w garażu [emoji23][emoji23] rozpisalem się sorki [emoji4]

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie prosto z małopolskiego ! Na wstępie dla was szerokości i mimo wszystko bezawaryjności ! :wink::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kordziuk napisał:

 

Cześć jestem z Warszamy i posiadaczem czarnej perełki a4 3.2 fsi cos z 2005 roku emoji23.png no cóż kupiłem dla żony emoji23.pngbo sam śmigam na 2oo ale chyba zimowa pora perełka to super rozwiązanie śmiga jak ta lala, a żona na ta chwilę nie siada za sterem ? Aha i mam pierwszą awarię oświetlenie tablicy rejestracyjnej myślałem że to tylko żarówka ale niestety chyba czeka mnie wymiana wiązki bo też nie otwiera się bagażnik na pilota tylko muszę użyć kluczyka emoji23.png ale rocznik zobowiązuje do opieki i wizyty u lekarza w garażu emoji23.pngemoji23.png rozpisalem się sorki emoji4.png

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Siemka mordeczko, powitać cię na tym forum. Sam co prawda tu już wieki nie zaglądałem bo swojego "Małysza" z BEX-em sprzedałem dobre kilka lat temu. Piootr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z okolic Bolesławca posiadam A4 B5 oczywiście z niezawodnym motorem 1.9 AFN. Kupiłem ją jakieś cztery lata temu. Do tej pory jest dopieszczana pod względem drobnego wyglądu gadżetów jak i mechanicznie. Zrobiłem nią 80 tysięcy km  właśnie nie dawno udokumentowałem równo 333,333km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem z Pabianic w.łódzkie właśnie dwa dni temu kupiłem Audi A4 B8 Avant 2000 TDi 2008r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...